Přejít na obsah

Kaon 700 samospúšťanie


Návštěvník foreteller

Doporučené příspěvky

Jak jsem psal víše, v odpovědi na příspěvek od "Marek-26", který byl ale smazán (příště asi použiji citovat, aby náhodou příspevek zase nezmyzel ..), protože opravdu neproběhl žádný upgrade.

FW se zkládá z více částí z nichž jedna obsahuje loga a informace o kódování jednotlivých programů. Tento soubor se upgraduje, při programových změnách a má označení Nastavení.

Proto se někomu mohlo zdát, že proběhl nějaký upgrade

FW je 3.06.01

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kuko61

U mňa je to teraz takto. Neviem, čoho update prebehol, každopádne citlivosť diaľkového sa aspoň u mňa naozaj zlepšila, doteraz sa nedalo v EPG normálne pohybovať...

IMG_20190218_002421.jpg

Upraveno uživatelem kuko61
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já samospouštění Kaonu řeším už od loňského léta kdy my bylo řečeno že o problému ví a bude opraveno další aktualizací.  Nic podstatného se nezlepšilo. Možná že už se zapíná jenom nahodile a ne každou hodinu. Teď vypínám při odchodu pokaždé dlouhým stiskem tlačítka power ale když se vrátím domů, tak box je zapnutý v pohotovostním režimu. Další věc je že je teď šílená prodleva při přepínání kanálů. Box nestíhá reagovat na povely z ovladače. Přeskakuje to pak klidně přes dva kanály. To dříve taky nebylo.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám z toho radost. Odchází mě můj věrný Kaon B3001. Bootuje 15 až 20 minut. Je otázkou času, kdy dobootuje definitivně. Má na to nárok, je již v hodně pokročilém důchodovém věku ... a nikdo, ani ten velký, s krásným displejem a digitálními hodinami, můj věrný Kaonek, tady nebudeme věčně.

Ovšem když tu čtu, jak "skvělým" přístrojem je ten malinký, s čouhající kartou, Kaonek ...... je mě mdlo. Jako náhrada za dožívající B3001 je to návrat do dob hluboké minulosti. I ten Handan byl skvělým pokladem. A při představě, že ten "skvělý" Kaon s tou čouhající kartou, bude v dětském pokoji, kde převážně na TV kouká moje paní, neboť prostě: seriály, seriály, .... (jednou z toho zblbne ... jestli se už nestalo...)., a to poslouchání - ono to nejde, ono to zlobí, on je to krám, udělej s tím něco .... no zkrátka, mám se ve stáří na co těšit.

On ten Vodafone asi bude opravdu výhra (a klid do domácností)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, to znám, taky mi takhle odcházel... Ale malý Kaon zase má ZZ a to pak jde koukat i na seriály, co šly jindy. To už paní vůbec neuvidíte :-D

S tím Vodafonem bych byl opatrný, můžeme sice doufat, že konečně dostaneme nezmrvené EPG a boxy, které umožní seřazení kanálů a budou na ovladač reagovat dřív, než za pár sekund, ale často takovéhle převzetí firmy bývá změnou k horšímu. No, musíme se nechat překvapit.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel. Malinko to pomohlo, ale na chvíli. Teď ráno displej ukázal "on". Musel jsem vypínačem vypnout, znovu zapnout. Pak teprve ukázal "boot". Hrozný pravidelný pazvuk se začal ozývat z druhé části přístroje. Tam asi odešlo toho víc, než jen HDD.

Tak jsem to znovu zkoušel a čekal, až "on" se změní v "boot". Zatím úspěch. Ten pazvuk je tu chvíli tedy šílený, ale naběhlo to zhruba za 2 minuty. Což tedy zatím dobrý. Na dlouho to ovšem asi nebude.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kuko61

Pokial je zlý disk, preformátovanie nepomože, treba ho skúsiť vymeniť za nejaký, o ktorom viete, že je dobrý. Potom sa ukážem či je problém v HDD, alebo je aj v niečom inom. Mne už disk odišiel, teraz tam mam 1TB.
Ale samozrejme, da sa to zistit aj odpojenim disku, ako pisal Tomus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...