Přejít na obsah

Omezení rychlosti UPC router


Návštěvník rronaldr

Doporučené příspěvky

Návštěvník rronaldr

Ahoj,mám od UPC router Compal CH7465LG. Svůj PC mám připojený přes kabel, ostatní zařízení v domácnosti přes wifi. Nikde v nastavení jsem nenašel možnost nějakého QoS a omezení rychlosti pro ostatní zařízení. Problém je, když jsou večer všichni doma, koukájí na videa, filmy, stahují, tak to jede dost pomalu. Ideálně bych chtěl aby můj PC měl jistých 50 Mbit/s a přes wifi, aby router pouštěl zbylých 100 Mbit/s. Na routeru co jsem měl dříve od O2 to v pohodě šlo, tak nevěřím, že by router od UPC co umí i 5GHZ tohle nedokázal. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

compal nema moznost nastavenia QoS, jedina moznost je ho prepnut do rezimu bridge a pripojit vlastny router s podporou QoS. Neverim ze viac zariadeni v domacnosti dokaze obsadit - vytazit 150mb internet. kolko ti to meria cez kabel v case problemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rronaldr

Zabrat mi to dokáže v pohodě. Stačí jenom když z ntb někdo další stahuje, tak mám ping na seznam kolem 300 ms a mnohdy to nenačte ani žádný web.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Neviem ako sa ti podarilo takto docieliť so sieťou aby blokoval kábel, ja idem na kompe s káblom, a všetci doma sa môžu i ... ale keď ja sťahujem tak modem dáva jasnú prioritu mne 😄 i keby mali zachrániť svet pred skazou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...