Přejít na obsah

Nejde se přihlásit na Moje UPC


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav

Není možné se přihlásit na Moje UPC v Google Chrome (Firefox funguje bez problémů), nevíte někdo co s tím?

 

Google Chrome je aktuální
Verze 70.0.3538.77 (Oficiální sestavení) (64bitový)

 

Vaše připojení není soukromé

Útočníci se mohou pokusit odcizit vaše údaje na webu my.upc.cz (například hesla, zprávy nebo informace o platebních kartách). Další informace

NET::ERR_CERT_SYMANTEC_LEGACY
Během aktualizace zabezpečení na webech mohou být upozornění běžná. Brzy by se to mělo zlepšit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrome nepodporuje slabé certifikáty. Upozornil na to již dříve, dokonce to aktivoval omylem asi před 2 měsíci, v mobilu se stránka neobjevila a nešlo to obejít a zase to vypnul. Vlastníci webů by si měli pořídit nové certifikáty. Což klienti neovlivní. Ale alespoň ví, že jejich údaje nejsou zabezpečené. Na PC to lze obejít a pokračovat. Zatím. 

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@Milav Zdravím, ověřoval jsem to jak na PC, tak na mobilu / tabletu a vše je v pořádku. Připojení je zabezpečené a certifikáty aktuální. 

Děje se Vám to i nyní? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrome v pohodě, verze 70.0.3538.77 (Oficiální sestavení) (64bitový).

Firefox od nightly buildů, přes alfu, betu až po Firefox Quantum 62.0.3 (64 bitů), Microsoft Edge 44.17763.1.0 (Microsoft EdgeHTML 18.17763), IE 11 Verze: 11.55.17763.0 (Verze aktualizace 11.0.47 (KB4040685)), Waterfox 56.2.4, Vivaldi 2.1.1337.36 64bit, K-Meleon 76 RC2, K-Meleon 75.1 a pár dalších, všechno v pohodě.

Ještě se sluší říci, že jsem to testoval na Windows 10 Verze 18272 a Windows 10 Verze 1809 (insider build) 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami , David - UPC napsal:

@Milav Zdravím, ověřoval jsem to jak na PC, tak na mobilu / tabletu a vše je v pořádku. Připojení je zabezpečené a certifikáty aktuální. 

Děje se Vám to i nyní? 

v pořádku neni vůbec nic, je to děravý jak cedník 😐 https://tls.arodax.com/cs/tls/7e93312325ed32a2acae2468efc4b02e

já sem si radši nebezpečný protokoly tls 1.1 a starší vypnul úplně a do moje upc bych se vůbec nedostal

ještě že tam nemusim 😄

image.thumb.png.2a55682313cb3c681e702f2949b14f8f.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník Dytrychová

Nejde mi přihlásit do moje UPC ani do můj vodafon. Byla jsem na prodejně ale tam taky neporadili. Číslo smlouvy, ani email podle všeho neexistuje i když mi chodí vyúčtování na email. Jen mi napsali číslo, kam mám zavolat. Stojí to kredit a jsem opravdu výtočená. Poradi mi někdo jak se přihlásit. Zajímavé že upc zone se přihlásím ale to je vše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Nejde se přihlásit na Moje UPC

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...