Přejít na obsah

Kaon 700 hrozne pomaly


Návštěvník entes

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Všichni, kdo máte zpomalené zařízení mi, prosím, pošlete číslo smlouvy do zprávy. Předám vaše požadavky na technickou podporu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník entes

tak dnes dopoledne ,predpokladam, v reakci na poslani cisla smlouvy Davidovi nekolik restartu a resetu hd mediaboxu a nedostupnost internetu po delsi casove obdobi.

Vzhledem k tomu ze jsem pracoval z domu  a internet k tomu potrebuji tak celkem "moc bezva", nikdo se mi predtim neozval.

Mozna to trochu pomohlo, jeste uvidim.

Ale muj nazor na zaklade dlouhodobe zkusenosti je asi takovy: Co se tyka toho Kaonu 700 , tak ja si myslim ze je to proste pomaly krap a UPC by melo zvolit neco lepsiho.

Upraveno uživatelem entes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Pokud došlo k nějaké změně, tak asi úspěšně. Dnes jsem zkoušel za posledního hodinu 3x zpětné zhlednuti a zcela bez problému, vše funguje jak ma, program zpětného zhlednuti se hned nacetly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník michal.richvalsky

Zdravím mam presne ten istý problém ako kolega v 1.poste. Pozerám, že nikto zo Sk nereagoval, tak som sám? Posledná aktualizácia je veľká katastrofa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Ale muj nazor na zaklade dlouhodobe zkusenosti je asi takovy: Co se tyka toho Kaonu 700 , tak ja si myslim ze je to proste pomaly krap a UPC by melo zvolit neco lepsiho.

On existuje už delší čas novější model - Kaon 900. Ten ovšem u nás nedostane každý (jak se to nárokově rozděluje, podle čeho, koho - nemám tušení). Všem se prioritně cpe ta, i na pohled zastaralá, sedmistovka, z které čouhá kus karty z modulu. Spousta lidí (řekl bych valná většina) ani netuší, že nějaký Kaon 900 existuje (a přitom to není žádná extra novinka).

https://www.upc.hu/pdf/mediabox/Horizon_HD_felhasznaloi_kezikonyv.pdf

Tu devítistovku má i české UPC.

 

 

Citovat

A ve srovnani s "cihlou"?Jestli je to takovy slimak u kazdeho tak fakt nevim jak to vydrzite nerozmlatit.

"Cihlička" funguje perfektně. Klobouk dolů.

Jako druhý přístroj si ještě v jiné místnosti držím historický kousek Kaon B3001. Docela bych ho i vyměnil za novější - ale pokud nebudu mít záruku, že dostanu devítistovku, tak ani omylem.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Peter p

Ten box je pomaly a nepouziva sa dobre hlavne človeku ktory nesedí kazdy den pred TV alebo denne tak hodku. Stale daco neide a nereaguje dobre. Viem ze vsetko je v cene ale toto je zla prezentácia UPC. Dostal niekto z Vas na žiadosť ten lepsi model 900?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník entes

Update po cca mesici od provedeni tovarniho resetu:

Prepnuti kanalu merene stopkami cislo:
3 na 8: 4:08s
8 na 3: 4:39s
3 na 127: 4:33s
Pri dalsim prepnuti na cislo 111 nebyla prvni 1 vubec vzata do uvahy ackoli svetylko na boxu potvrdilo prijeti signalu. Toto je bohuzel caste chovani i napr. pri pokusu o zesileni zvuku.
 
Obratil jsem se znovu na technickou podporu s zadosti o vyjadreni zda se jedna o standartni chovani tohoto zarizeni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Mám odkoupený Kaon 900 a vše je nyní totálně zpomalený. Je to naprostý krám, který mám jen proto, že dlouhodobě by měla vyjít koupě výhodněji než pronájem. Měl jsem Handan CV5000, který technicky odpovídal době svého vzniku, ale pokud jde o uživatelskou přívětivost, logiku ovládání, tak tvůrci Handanu použili to, co nosí na krku. To se u Kaonu nestalo ani náhodou.

Jako např. nyní, když je vše zpomalené, jen se přepnete v čísle, a odejdete z oblíbených kanálů /NEUVĚŘITELNÝ BUG, STÁLE NEOPRAVENÝ./ Když to chci vrátit zpátky, tak musím postupovat pomalu /po každém stisku čekat tak 3-4s/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...