Přejít na obsah

Kaon 700 hrozne pomaly


Návštěvník entes

Doporučené příspěvky

Návštěvník entes

Ahoj, mam Kaon 700 pronajaty od upc.

Kdyz chci zadat program treba cislo 15, ma tak pomalou odezvu ze se trefim az napotreti. Predtim dam 155 nebo uplne vyignoruje prvni cislo, je z toho 5 atd. I to prepinani stanice nahoru dolu trva snad 3 sekundy.

Zajimalo by mne, je tohle normalni? A jak to vypada ve srovnani s Kaon 900 ktery UPC se stestim take nabizi? A ve srovnani s "cihlou"?Jestli je to takovy slimak u kazdeho tak fakt nevim jak to vydrzite nerozmlatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to normální. Něco tak pomalého jsem dlouho nezažil a po poslední aktualizaci je to ještě horší.
Někdy se to bugne tak, že nefunguje zpětné zhlédnutí a z EPG zmizí pořady, které se vysílali předtím. Následně je nutné box restartovat.

Ty aplikace jsou taky na 2 věci. Fungovat se s tím nedá. Odezva od zmáčknutí tlačítka na ovladači v aplikaci do provedení akce je někdy i 2s. Teď si představte, že máte psát např. na klávesnici. Než se domačkáte k těm písmenům tak je to utrpení.

Vzhledem k tomu, že je to tak "rychlé" už od doby co ten Horizon přišel, nepředpokládám, že by s tím UPC něco udělalo.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • VTV Box, Technicolor TC7200
  • ČR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Zdravím. Taky mám Kaon 700 a mám dost problémy se zpětným přehráváním. Nevím, kde může být chyba, ale skoro nikdy se mi nepodařilo cokoliv spustit na poprvé, vždy musím dělat různé restarty, vypojovat a zapojovat kabely a pak to někdy zázračně naskočí,l někdy taky ne. Vždy to jen píše Informace nejsou k dispozici. Taky máte tento problém?  Nebo půjde spíš o problém zařízení

Problém s přepínáním mám občas taky, zadám a žádná reakce, zkusím znovu a pak a skočí třeba 180 program, například

Upraveno uživatelem upcklient
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník entes

Ano, casto zmizi z EPG porady, je treba jej restartovat nacez asi stahuje update. Ano obcas je treba pustit program zpetne dvakrat nez se chyti. Obcas nejde zvuk pri zpetnem. Pretaceni na 5 sipek je pomalejsi nez na 3 sipky...

S tim vsim jsem se jiz smiril, ale prepinani programu s prodlevou 2 sekundy a neschopnost chytit zadani cisla nebo zesileni/zeslabeni zvuku hned napoprve to je nezkutecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jam

Po poslední aktualizaci firmwaru už absolutně nepoužitelný. Ještě pomalejší odezva než bývala. Nelogicky opačný směr přepínání programů šipkami pro přepnutí programu  (nahoru vyšší čísla) a kruhem pro procházení a náhgled programu (nahoru nižší čísla). U řady programů nemá EPG. Je zralý tak akorát vyhodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jam

Dobrá přpomínka - Bude @David - UPC nebo někdo jiný reagovat? Vysvětlí situaci okolo zařízení, jehož pronájem si platíme a přitom je téměř nepoužitelné?!

Btw. Obnovení továrního nastavení nic nevylepšilo...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...