Přejít na obsah

HD PVR Box aktualizace


Návštěvník Maxe21

Doporučené příspěvky

Návštěvník Maxe21

Zdravím,

plánuje se nějaká aktualizace na HD PVR Box, stále mám verzi 2.1.60.7_RC8.1 . Chybí mi možnost přemístění oblíbených programů a v EPG nám vše programy i když mám vytvořené oblíbené programy. Navíc jsem včera byl u kámoše ten má starý HD Box a má novou verzi, která vypadá o dost lépe. U dražšího boxu stále nic, pracuje se aspoň na nějakém upgradu. Ocenil bych i aplikaci HBO Go ať nemusíš obraz pořád přenášet přez chromecast

Upraveno uživatelem Maxe21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na HD PVR Box aktualizace
Návštěvník freekarol

U mně aktualizace HD Mediaboxu, neproběhla bez problémů. EPG mi nenabízelo menu(sledovat živě, přehrát od začátku, info a další), rovnou to program začalo přehrávat. Restart set top boxu, to naštěstí vyřešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Tak to stále nefunguje, jak má. Dnes jsem zase musel restartovat STB, protože jinak se mi programy rovnou začnou přehrávat místo, abych vyskočila nabídka, co chci spustit. Ted ta nabídka vyskočí, když v EPG kliknu na OK, na právě běžící program. Pokud je to program, který byl odvysílaný, rovnou se zapne zpětné zhlédnutí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tohle (aspoň pro mě) není chyba, naopak, to je výrazné zlepšení, takhle by se to v EPG mělo chovat. Pro mě bylo jednou z nejvetších nevýhod přechodu ze starého Kaonu na tenhle právě to hloupé chování, kdy po stisku OK se program nepustí hned, ale zobrazí se menu. Menu by se mělo objevit jen po stisku jiného tlačítka (třeba Samsung na to má Tools), ale na tomhle ovladači žádné takové tlačítko není. Asi by na to šlo použít některé jiné, které není v EPG aktivní, třeba DISPLAY nebo některé z barevných... Bohužel mně to lepší chování (pro živé vysílání) trvalo jen do prvního restartu, pak se zase vrátilo to staré, což mě mrzí. Aspoň že u ZZ to zůstalo funkční.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

To tlačítko by to vyřešilo. Takhle to jen zpomaluje, musím pustit pořad a až pak můžu zjistit informace o pořadu či pokračovat ve sledování.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...