Přejít na obsah

Stráta packetov, problém pri multiplayerových hrách


Návštěvník Matyyyyyy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Matyyyyyy

Zdravím ... už strácam nervy , cca 6 dní mám problémy s internetom čo sa týka pc online hier. Csgo , R6 siege , Pubg , Overwatch atd atd. Pri každej hre rollbacky , sekanie a ikonka stráta paketov. Samozrejme že na problém som si musel prísť sám ... nový kábel som kúpil nepomohlo , skúšal som resety modemu , vypínanie modemu nič nepomáhalo až som sa začal hrať v nastaveniach modemu a prišiel som na problém. Ak mám napojený Set top box v modeme mám hrozné problémy. Ak mám vypojený tak problémy nemám a všetko ide krásne. Set top box a modem som dnes vymenil za nové a ani to nepomohlo tak neviem ... mám taký pocit že od kedy ste dali nový softvér do set top boxov od vtedy to blbne tak ak vás môžem poprosiť tak skúste to nejak vyriešiť lebo už je to na zlbáznenie. Prikládám foto ako dôkaz. Poprípade keby niekto vedel poradiť bol by som vdačný. Na fotkách je pripojený PC a Set top box.

42922833_269563517011193_2009639618982445056_n.jpg

42797479_980545588819083_424092123143340032_n.jpg

42919046_489920121525076_6209855954998001664_n.jpg

42989871_334769460628081_6350047905197326336_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Hmmm, nevim jak/jestli to souvisi, ale vsiml jsem si, ze stejny "problem s Ethernet pripojenim" (jeste kdyby tak to idiotske rozhrani pro lamy taky reklo JAKY by ten problem mel byt!) mi hlasi modem taky. Modem je v rezimu bridge, tj. do nej je pripojeny jen muj router, set-top box nemam...
Ale do routeru mam pripojenou TV... ktera ma jen 100Mbit, stejne jako (asi) ten set-top box...
Tak me ted napadlo, jestli ten modem nema nejakej problem s tim, ze v siti jsou i jina nez 1 Mbit zarizeni...

Nebo ze by ten "problem s Ethernetem" v mem pripade znamenal, ze chudak modem se nedokaze psychicky vyrovnat s faktem, ze je odpojena jeho routerova cast?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matyyyyyy

Neviem nejak extra som sa tomu nevenoval do teraz vsetko islo ako malo tak som nic neriesil ale teraz to je hroza moc sa do sietii nevyznam takze za to tu pisem chcem nejake vysvetlenie alebo opravu lebo na toto fakt nemam nervy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Compal je u ethernetových portů dost vybíravý. Nesnáší, pokud je připojený počítač vypnutý, nesnáší, pokud je  do ethernet portu připojeno cokoliv jiného, nežli pc, … Naopak je mu jedno, v jakém módu pracuje, ethernetový test spolehlivě zčervená vždy. Prostě má své mouchy, smiřme se s tím, nedrážděme ho a buďme rádi ….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Stráta packetov , problém pri multiplayerových hrách
  • Slamb změnil název na Stráta packetov, problém pri multiplayerových hrách
Návštěvník Matyyyyyy

nejde mi prt.screen na klávesnici pretože je broken ale neboj viem screeny robiť len som to písal na rýchlo kedže som sa ponahľal preč 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
2 minutes ago, Matyyyyyy said:

ale neboj viem screeny robiť

No nevim nevim... kdyz ani nevis, ze se foti/toci NALEZATO...
'sem myslel, ze nastojato foti/toci jen vypatlany blondyny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

A co konkretne cekas?
UPC rozhodne NIC za zaklade tveho prispevku nezmeni... treba proto, ze to tady nikdo z nich (kompetentni k takovemu rozhodnuti) necte. Tzn. se nedockas ani zadneho vysvetleni.
A jinou radu ti taky tezko kdo da... protoze tak nejak neni co radit. Kdyby ses misto hrani her trochu vzdelaval v sitich (jak sam rikas, v problematice se nevyznas), tak bys to tusil.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik

Ja mám káblom pripojený klasický počítač, receiver a telku. Ethernetový test mám ale zelený len v prípade že všetky zariadenia, okrem PC sú  vypnuté. Akonáhle aspoň jedno ide test je červený a je tam všeobecná hláška že Nejaké zariadenie môže obmedzovať konektivitu vo vašej sieti...

Problémy pri online hraní nemám ale ja väčinou hrám len Team Fortress 2.

Stb nemám, používam len modul v telke.

Upraveno uživatelem kotlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...