Přejít na obsah

Odstoupeni od smlouvy


Návštěvník carodejdobrodej

Doporučené příspěvky

Návštěvník carodejdobrodej

Zdravim, neustale mi nefunguje zpetny prehravani na tv

 Na tabletu aplikace hlasi ze mam moc pomaly net coz je pri rychlosti co mam mit absurdni

 Uz me to nebavi a chtel bych zrusit smlouvu. Jde ro nejak kdyz mi nefunguji sluzby jak maji, nebo to je podchyceny proste tak ze mam smulu? Diky za odpovedi

Upraveno uživatelem carodejdobrodej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Zpetne prehravani je ze strany UPC deklarovano jako "doplnkova sluzba zdarma", takze jeji funkcnost bohuzel neni garantovana.
Z toho vyplyva, ze dozadovat se neceho na zaklade nefungujiciho zpetneho prehravani je bezpredmetne... bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
před 1 hour , carodejdobrodej napsal:

Zdravim, neustale mi nefunguje zpetny prehravani na tv

 Na tabletu aplikace hlasi ze mam moc pomaly net coz je pri rychlosti co mam mit absurdni

 Uz me to nebavi a chtel bych zrusit smlouvu. Jde ro nejak kdyz mi nefunguji sluzby jak maji, nebo to je podchyceny proste tak ze mam smulu? Diky za odpovedi

Minimální zaručená doba připojení internetu je 95%.

Minimální zaručená úroveň kvality televize je 90%.

U Horizon není uvedený žádný údaj o garantované kvalitě. I když se jedná o bezplatnou doplňkovou službu, nemyslím si, že by to UPC zbavovalo odpovědnosti za dodání služeb. Kdyby vám obchodník fyzicky nabídl k objednávce dárek, tak by se i na ten dárek vztahovala záruka a musel by vám ho dodat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami , carodejdobrodej napsal:

Na tabletu aplikace hlasi ze mam moc pomaly net coz je pri rychlosti co mam mit absurdni

A Jakou rychlost máš na tom tabletu? Nedávno jsem řešil stejný problém a bylo to způsobené zarušenou wifi, stačilo na routeru přeladit na jiný kanál a už to zase běží jak má, takže hned všechno Nesváděj na UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Jj, pocitacova negramostnost populace se projevuje cim dal vic.
Ze rychlost UPC tarifu je neco uuuplne jineho nez rychlost pres wifi... a ze rychlost, kterou si prectou nekde v GUI tabletu/telefonu (typicke cislo jako 72, 150 nebo 300 Mbit/s) je neco uuuplne jineho nez realna prenosova rychlost... to dochazi malokomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Mám (platím) tarif 300/20 Mbi/s, rychlost uploadu 20 Mbi/s. Skutečná rychlost uploadu je, podle výše uvedeného oficiálního serveru UPC, vždy 0 Mbi/s (nula).

 Mohu to považovat za neplnění smlouvy ze strany UPC a vyvozovat z toho důsledky?

Upraveno uživatelem Retiree
překlepy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Je potreba zmerit realnou rychlost pri realnem a praktickem pouziti, zadne synteticke testy.
Napr. tohle jsem mel na tarifu 300+ vcera vecer pri stahovani JDownloaderem z FastShare (cca 7 GB, screesnhot ze cca dvou tretin stahovani):
image.png.4151b2985758c7df637fa9185fa5ed30.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

To bude asi nějaká chyba, když si to vezmete logicky, uz jen to že někam vložíte svůj příspěvek, tak se musí data odesílat (uploadovat), takže určitě nulový upload nemáte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...