Přejít na obsah

Komplet vs Supreme


CableG

Doporučené příspěvky

Je nějaký rozdíl mezi tarify Supreme a Komplet+ (kromě úvazku na 12 měsíců)? Já asi fakt nejsem nadanej na UPC web, navíc Supreme je už asi hodně zapadanej prachem.

Nicméně pokud jsem pochopil, tak součástí Komplet+ je i HD Mediabox - čistě teoreticky: musím ho mít? Co když ho nechci? 🙂

Dík.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Box mít k tomu nemusíte, jestliže máte jiný či CAM, zatím by měly ty nabídky měly být stejné. + Za názvem služby znamená, věrnostní portfolio, tedy množstevní slevu. Vzít si služby bez věrnosti se nevyplatí, když nevydržíte 12 měsíců, doplatíte jen to, co byste zaplatil u nevěrnostní varianty.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Je nějaký rozdíl mezi tarify Supreme a Komplet+ (kromě úvazku na 12 měsíců)?

Komplet+ mám např. já. Máte v nabídce úplně vše. Jako kdysi dávno v Supreme jsme měli vše (co v té době bylo v nabídce).

Komplet+ zahrnuje "cihličku", inet. (a ano, je to věrnostní portfolio a byla by hloupost nevzít co v tom nabízí)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k
před 1 hour , CableG napsal:

Je nějaký rozdíl mezi tarify Supreme a Komplet+ (kromě úvazku na 12 měsíců)? Já asi fakt nejsem nadanej na UPC web, navíc Supreme je už asi hodně zapadanej prachem.

Nicméně pokud jsem pochopil, tak součástí Komplet+ je i HD Mediabox - čistě teoreticky: musím ho mít? Co když ho nechci? 🙂

Dík.

Už si nepamatuju, kolik kdysi stál Superme přesně. Ale řekl bych, že dnešní komplet s internetem je výrazně levnější. Superme se už ani nenabízí.

Od UPC si žádné zařízení brát nemusíte. Na webu mají ceny včetně pronájmu za zařízení. Pokud operátorce řeknete, že už zařízení máte nebo že si ho chcete odkoupit, tak se měsíční cena sníží. Výjimkou jsou Ca moduly, ty neodprodávají, jen nabízí do pronájmu. Ale pokud máte odkoupený nějaký z dřívějška, tak máte v tomto výhodu, účtovat vám nic nebudou.

Ještě bych vám dal tip, že momentálně mají na webu akci, že nabízí internet 500 Mb za cenu internetu 150 Mb a nejedná se o akční cenu na pár měsíců. Takže pokud  ještě nejste u UPC, tak bych to určitě využil.

Upraveno uživatelem Patri.k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem. Mám pronajaté dva Kaony a dva vlastní CA moduly a nerad bych to měnil, v zásadě mi to tak vyhovuje a pokud není HD Mediabox podmínkou, tak asi není co řešit.

Kolik Supreme stál kdysi si už nepamatuji, ale minulý měsíc stál 1157 korun 🙂 Že bych byl poslední mohykán s tímhle tarifem?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tam je slovo Supreme přesně dvakrát. Podle https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf by mělo v souvislosti těmito dvěma balíčky platit, že "Nabídka Komplet+ programy již obsahuje, vyjma balíčku RUSSIA", takže by to mělo znamenat, že budu mít o něco víc než teď (což nevadí, chci prostě ekvivalent Supreme, tj. je tam všechno a neřeším balíčky (a ano, balíček Russia celkem v pohodě oželím, ruských filmů jsem si užil dostatečně na základní a střední škole v rámci povinných návštěv kina a Annu Kareninu bych ještě jednou fakt vidět nechtěl).

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Mně teda normálně hraje i ten Russia balíček, i když v tom prospektu píšou něco jiného. Přesný ceník naleznete zde. https://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf

Komplet k internetu je za 530,-/měsíčně

Komplet samostatně je za 829,-/měsíčně

Nejlevnější kombinace komplet + internet začíná na 989,-/měsíčně

Plus se zmíněné ceny navyšují o pronajaté zařízení, modem +70,-/měsíčně, HD Medabox +70,-/měsíčně, CA modul +70,-/měsíčně, HD DVR Mediabox 190,-/měsíčně. Jaké zařízení chcete nebo nechcete si můžete svobodně zvolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami , Patri.k napsal:

Mně teda normálně hraje i ten Russia balíček, i když v tom prospektu píšou něco jiného. Přesný ceník naleznete zde. https://www.upc.cz/pdf/Cenik.pdf

Ten přesný ceník jsem také nalezl, ale "Více než 140 TV programů (62 HD) vč. prémiových programů" je poměrně nepřesný pocit. Přijde mi zvláštní kolik je v takhle jednoduché věci nepřesností - Vy říkáte, že Vám jde balíček RUSSIA, já zase mám pocit, že mi jde (nebo dříve někdy šel - teď jsem to zkoušel a nefungoval) balíček HUSTLER a TV LEO.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tedy 28.9. zažádal o změnu tarifu - UPC zareagovalo hned následující den (velké překvapení) a já potvrdil souhlas s věrnostním obdobím. No a od té doby je ticho - což je tedy ještě větší překvapení 🙂 No snad ten brigádník, co tyhle věci o víkendu řeší, bude mít směnu i následující víkend 🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...