Přejít na obsah

Prechod zo stareho DVR stb Kaon na obyčajný HD Mediabox- UPC SK


Návštěvník Milosko78

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi
On ‎9‎/‎3‎/‎2018 at 10:36 PM, marosf napsal:

Inak, vazne povazujete STB za dolezite? Osobne ich povazujem za prezitok. Mam 3 TV s CA modulmi a som vdacny za to, ze nemusim pouzivat akykolvek STB.

 

Detto...CA pozitivny,ale rozdiel tu predsa len vidim...stadion budeme mat luxusnejsi bez ohladu kto stavia a za akých okolnosti...banda 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555

trochu prispejem - a čo tak Horizon Go pre spätné zhliadnutie (7 dní), funguje spoľahlivo aj na lacných android boxoch a dá sa prenášať a používať všade kde je net) alebo 7-dňový archív na STB Kaon 700/900...

Osobne to mám: 2 x TV s CA modulom + android box, 1 x TV + STB kaon a prenosy (formule 1 a pod.) si pozriem zo záznamu a nemusím nahrávať...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Klienta nema co zaujimat ci ma firma v zahranici viac zakaznikov ako v tuzemsku. Mam znameho kt. pracuje dlhe roky ako obchodny zastupca pre firmu UPC, v skratke je dilerom ich sluzieb. Novy zakaznici sa ziskavaju stale tachsie a tachsie. Firma ak chce bojovat na velmi silnom konkurencnom slovenskom trhu musi sa snazit, kvalita sluzieb a najma cena. Co sa tyka cihly, stb zvladne len 200mbit internet a navyse dlho ziadne aktualizacie naznacuju ze ide o technologicky zastaraly set top box. Som toho nazoru ze to chce predstavit nieco nove a to set top box na principe CAIPTV s podporou cloudu, 1gbit na downstreame a podporou docsis3.1 a zabudovanym modemom s wifi najvyssieho standardu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silny konkurencny trh je relativny pojem.. KE je mozno pokryte Lakatosovym Antikom, ale v Bratislave su cele mestske casti (vratane centra mesta), kde okrem UPC nie je dostupny ziadny vysokorychlostny internet (zvonkove droty a parodiu na DSL od Telekomu neratam)! Slubotechny od pomaranca (desatrocne) aj telekomu o zavedeni optiky do centra mesta neberie nikto vazne.. s gigabitovym internetom sa nikto velmi neponahla, navyse na to operatori nemaju dimenzovanu infrastrukturu (prva generacia GPON nema taku kapacitu).. od 100 Mbit vyssie uz to nie je taky rozdiel, skor je problem upload v dnesnej dobe cloudu.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Cihlička" je technologicky zastaralým set-top-boxem? To je diskutabilní.

Z počátku uvedení toho STB to bylo příšerný - to jsem tu velmi kritizoval. Na začátku to byl defacto nepoužitelný přístroj. Ovšem dnes je to úplně jiné. Je to mašinka, která funguje, je to svým způsobem držák, nikde nijak nepozoruji stížnosti na chod "cihličky". Poruchový přístroj to rozhodně není.

Co se týče funkcí - nic zastaralého nějak nevidím: https://www.upc.cz/televize/doplnky/hd-dvr-mediabox/

Ano, bylo by hezké tam mít digi hodiny (jako je mám u Kaonu B3001) - vešly by se tam. Ale není to věc, která by bránila funkcím té "cihličky". Já jsem s ní spokojen.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...