Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník pista

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Neo_Moucha napsal:

Kontrolní otázka, na kterou jsem nenašel odpověď a toto vlákno se mi jeví jako vhodné - když koupím modem, který byl používaný v síti UPC z druhé ruky, musím někam volat, aby mi fungoval, nebo prostě vyměním za stávající a jedu? Předem díky za odpověď!

Prvně zjistěte MAC nebo sériové číslo modemu. Poté zavolejte na UPC a zjistěte si, zda se jedná opravdu o odprodané zařízení od UPC ČR a je uvolněné. Pokud ano, pak Vám ho až řeknete navednou během pár hodin.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single

Přesně jak píše Marek-26, zařízení musí být nejen odprodané ale i uvolněné. Stalo se mi, že jsem koupil modem a musel jsem měsíc čekat, než předchozímu majiteli doběhla smlouva. Do té doby mi ho UPC nechtělo zaregistrovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však není problém modem připojit a jet na tarif původního majitele, než doběhne a pak si modem přeregistrovat na svojí smlouvu.

 můj známý, který má internet s tarifem 50 Mb jsi takhle koupil modem na kterém dobíhal tarif 300 Mb, takže si ho doma připojil a ještě měsíc než doběhla smlouva původnímu majiteli jel na tu třístovku.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník single

Ano, to funguje, a taky jsem to tak udělal. Akorát, že jsem ten měsíc musel jet na nižší rychlost předchozího majitele 😁

Objevil se tenkrát ale jiný problém. Po přepojení na vyšší rychlost se modem (Compal) začal asi 10x denně restartovat. Podle mě to bylo slabým signálem u nás v domě, ale UPC to nevyřešilo. Takže jsem zase potupně sháněl Cisco, které jsem předtím prodal 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...