Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník pista

Doporučené příspěvky

Návštěvník pista

Mám modem CISCO EPC3208 a vypáda to, že už pomalu odchází. Pokud si budu chtít od UPC koupit nový modem, tak pravděpodobně dostanu CBN CH7465LG.

Rád bych se zeptat na pár věcí:

a) lze na novém modemu kompletně vypnout 2,4GHz i 5GHz WiFi? Včetně vysílání WiFree?

b) bude modem v režimu bridge a bez IPv6 DS-Lite?

c) lze si modem někdě v Praze vyzvednout osobně? Nebo dodání technikem na určenou dobu je jediná možnost? 

Upraveno uživatelem pista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Re a)
Modem lze prepnout do rezimu bridge, tj. bude z nej zase jen "obycejny modem" jako ten CISCO. Sam jsem presne tento prechod pred casem prodelal. Prepnuti na bridge bylo to jedine, kvuli cemu jsem potreboval vlezt do nastaveni modemu. Od te doby jsem tam nebyl.

Re b)
Pokud mas doted IPv4, tak ti to tak po vymene zustane (je ale jistejsi si to domluvit se zakaznickou linkou pri domlouvani vymeny modemu); jinymi slovy, nastaveni parametru pripojeni (IPv4 vs. IPv6) neni dano natvrdo typem modemu, ale nastavuje se u UPC separatne. I toto jsem sam prodelal, takze vim, ze to neni problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...