Přejít na obsah

Výpadek televize


Návštěvník labonjan@gmail.com

Doporučené příspěvky

Já bych řekl, že to postihuje hlavně muxy s frekvencemi nad 700MHz (u mě nejvíc muxy 730 a 738) . Přitom právě pásmo nad 700MHz bylo nově vyhrazeno pro přenos mobilních dat. Je možné, že by probíhalo nějaké testování (nebo dokonce začátek provozu) a vysílaná data by rušila kabelovku? Ale to rušení by muselo být už někde u zdroje, který se před odesláním dál snaží opravit data, protože  i já vidím úroveň bitové chyby jen těsně nad nulou, ale obraz je přitom nekoukatelný.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Dnes ráno byl výpadek, respektive kostičkování v digitální televizi opraven. 

Jednalo se především o lokality KLADNO, KRALUPY NAD VLTAVOU, MĚLNÍK, NERATOVICE, NYMBURK, PRAHA, ČELÁKOVICE

Můžete mi někdo prosím potvrdit zda - li stále registrujete problémy se signálem? 

Díky všem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
 

Dnes ráno byl výpadek, respektive kostičkování v digitální televizi opraven. 

Jednalo se především o lokality KLADNO, KRALUPY NAD VLTAVOU, MĚLNÍK, NERATOVICE, NYMBURK, PRAHA, ČELÁKOVICE

Můžete mi někdo prosím potvrdit zda - li stále registrujete problémy se signálem? 

Díky všem 

Volala mi dcera, co je doma, a nejede nam kabelovka vubec! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@hlavsar BEZRUČOVA, DYKOVA, FRANTIŠKA KRIEGELA, FÜGNEROVA, MATĚJE KOPECKÉHO, NA PODHOŘÍ, NEMOCNIČNÍ, NEZVALOVA, NÁM. GEN. SWIERCZEWSKÉHO, OLDŘICHA WENZLA, POD VRCHEM, SMETANOVA, SOKOLOVSKÁ, STUDENTSKÁ, VLASÁKOVA, WOLKEROVA, ZA STADIONEM, ZÁDUŠNÍ, ČECHOVA - Z důvodu výpadku v dodávkách elektrické energie nefunkční všechny služby.

Je to Váš případ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...