Přejít na obsah

Výpadek televize


Návštěvník labonjan@gmail.com

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Potvrzuji, sledoval jsem včera k večeru. Vypadával signál DTV (synchronně oba standardy, analog jsem neověřoval, ale měl by taky), od milisekund až po několik sekund. Takový výpadek indikátor televizoru asi nezaregistruje - není signál, není co zobrazit. Teplice a Most jsou jasné, bývalá HS Meziboří. S Mělníkem si nejsem jistý, asi také HS Meziboří.... Chtěl jsem včera psát delší příspěvek, pak jsem jej smazal a požádal o vymazání... Zjevně to tu David UPC nebo technik čtou jen občas 

Skutečně by neškodil občasný náhled do struktury sítě UPC, kam až dohlédne bdělé oko Dohledového centra a kdy (ve kterých případech) vše závisí na telefonátu od zákazníků

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrapribylikova

Dobrý den,
jak je možné,že společnost jako jste vy,má neustále výpadky ve zpětném sledování?
Čekala bych,že při dnešními moderními technologiemi budete vice fungovat.Ještě chcete za to nehorázné peníze za žádné služby a to doslova!U konkurence mi nabízí daleko kvalitnější služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Potvrzuji, byl jsi rychlejší. Dnes (pondělí, 19-20 h) opět občasné krátkodobé výpadky DTV (C i T), A bez výpadků. V DVB-C CT24HD, v DVB-T CT24 SD. Distribuce CT HD a CT SD jde pro UPC různými cestami, pokud jsem měl možnost vysledovat. Z toho už je možno tipovat, kde je asi problém......

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opakující se výpadky až na několik vteřin. ČT24 (DVB-T), ČT24HD (DVB-C) - zobrazeno vedle sebe a výpadky jsou ve stejných chvílích. Ukazatel zobrazuje stále 100% kvalitu i v době trvání výpadku (ale nevím, jestli se tomu dá věřit, nic jiného než 100% jsem už dlouho neviděl).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
 

Už by se k těm výpadkům příjmu měl někdo odpovědný vyjádřit a zjednat nápravu. Je to stejné jako minulý týden.

Mno, spis by mohli chybu odhalit a opravit! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...