Přejít na obsah

Problem s modemom/netom


Návštěvník KabLe

Doporučené příspěvky

Návštěvník KabLe

Dobry den,

mam balicek internet 150Mb/s a uz asi 6 rokov mam este  stae stary  modem technicolor 7200 za ktory mesacne platim 70kc...

ked som napisal na podporu ze mam problem s netom cez wifi kde rychlost je 50Mb/s na 5GHz wifine zo 150Mb, a wifi mi vypadava  par krat do dna na 5-10 min (zatial co net ide kedze som skusil restartnut modem a net cez kabel isiel ale wifi nie ) bolo mi odpisane ze modem je v poriadku 😄 mam zmenit kanal... ale ziadna moznost reklamacky ? naco sa plati mesacny poplatok??

ako prve by som rad vedel  ako na dialku mi viete povedat ze modem je v poriadku bez toho aby to osobne videl technik 😄

a za druhe preco automaticky uz davate CBN CH7465LG modem k tomuto balicku? zatial co od starych zakaznikov zan chcete 400kc + a isto este nejaky mesacny poplatok...

mal som podobny problem na Slovensku s netom u Tcomu kde mi ho hned reklamovali bez problemov a dali mi este lepsi modem ktory ani nemali v ponuke,

no u vas vam ho poslat na reklamacku asi nemozem kedze MODEM musi byt od vas a bez netu ostat nechcem... Dakujem za odpoved :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brečíš na špatném hrobě. Tady je fórum uživatel, nikoliv podpora UPC. Jestli chceš dosáhnout výměny modemu, musíš otravovat, otravovat, otravovat. Tyhle modemy (Compal) se dnes dávají automaticky ke všem tarifům, protože ostatní prakticky došly a jiné nejsou.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Ale oni lidi vědí jak UPC funguje. UPC nemá tolik zákazníků proto, že by bylo dobré, ani výhodné, ale proto, že ve spoustě lokalit prostě lepší volba momentálně není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. ADSLko běhalo pomalu a nešlo povýšit, UPload byl tragický. WiFi provider v lokalitě žádný, kabelovec v lokalitě jen UPC. Co byste zvolili? 😉Do zkoušení variant různých LTE jsem nešel. Takže jsem "spokojený".

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KabLe

za mna telekom ktory na slovensku mam uz 15 rokov a som spokojny a to byvam na vychode mala dedina kde je uz cca 2 roky optika 300/30 Mb/sneviem ako je to v cesku...  no teraz som u segry v cesku a mam dost kedze vyuzivame len wifi a aj to ide len z 1/3 balika

 

Upraveno uživatelem KabLe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kdyby UPC měnilo modem každému kdo k nim zavolá že mu blbne wifi tak nedělají nic jiného takhle to prostě nefunguje nejprve je třeba vyloučit chybu na straně klienta a pak si můžeš objednat návštěvu technika který rozhodne co dál modem technicolor určitě není zastarale zařízení v některých parametrech je dokonce lepší než compal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KabLe

pozri nvm co by si robil ty keby ze platis za balik 150Mb/s a net ti ide len na 1/3... asi by mali dat modem ktory danu rychlost zaruci ci mozem aj ja platit len 1/3 ceny ?a za dalsie tie vypadky wifi myslim ze po tych 6tich rokoch platenia mesacne 70kc za modem by to chcelo aj vymenu ci ?? zato by som mal kazde 2 roky svoj novy 😉

btw nemam problem si kupit novy modem za tych 399kc ale ide o princip a hlavne meno poskytovatela

Upraveno uživatelem KabLe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tvůj boj. Ale na rychlost wifiny to asi neuhraješ. Podstatná je rychlost po kabelu. Nevím, jestli se ti to podaří uhrád na výpadky wifiny. Taky popřemýšlej, jestli by se ti nevyplatilo modem koupit, nebo koupit vlastní router i s wifi a modem hodit do bridge. Zkrátka možností je víc.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KabLe

mne ide hlavne o tie vypadky aby to nepadalo pri hrani ked sa napojim na wifi az potom rychlost no...

ber kolko je to prachov za 2 roky a kolko stoji taky technicolor ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...