Přejít na obsah

Digitální TV - Příbram


Návštěvník bert

Doporučené příspěvky

Jen by mě zajímalo, jestli se možnost digitálu mění ulici od ulice. Já bydlím na Milínský. Vždycky mě překvapuje, jak se na call centru ptají nejen na číslo domu, ale i na číslo bytu. Jako by v prvním patře domu byly dostupný jiný služby než v patře druhém...

 

Myslíš si, že mám bombardovat mailem p.Malinu, pokud chci mít taky digitál???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych zkusil kontaktní formulář na upc s tím, že v Příbrami je digitální kabelová televize, a že mám zájem o tuto službu.Alespoň já jsem jim tam napsal a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Jen by mě zajímalo, jestli se možnost digitálu mění ulici od ulice. Já bydlím na Milínský. Vždycky mě překvapuje, jak se na call centru ptají nejen na číslo domu, ale i na číslo bytu. Jako by v prvním patře domu byly dostupný jiný služby než v patře druhém...

 

Myslíš si, že mám bombardovat mailem p.Malinu, pokud chci mít taky digitál???

 

Já nevím, jestli pan Malina by s tím mohl něco udělat (můžeš mu zkusit napsat, jestli by to nemohl nějak zařídit), zkus se zeptat na tom UPC, a jinak ať ti dají třeba na někoho kontakt, kdo má tohle na starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

V této lokalitě je služba určitě dostupná - sám ji mám :D . Měla by být v celé Příbrami, tam kde měl Karneval své kabelové rozvody, kde alespoň (podle mě) funguje internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš štěstí, že ji máš.Mne dneska přišla z kontakt centra tato odpověď :

Bohužel ve Vámi uvedené lokalitě není připojení služby digitální televize možné z technických důvodů. Termín, kdy budou ve Vaší lokalitě vybudovány nebo zrekonstruovány kabelové rozvody není v současné době znám.

 

Takže na kontakt centru jsou na dvě věci.Není šance se tam dovolat, když se jim napíše mail tak podají "seriozní informace". Snad jedině se tam dostavit osobně.Co to vzalo upc jde to do řiti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu jak to nemůžou vědět.Já je kontaktoval s tím, že v dané lokalitě vím, že je digitální televize k dispozici a že mám o tuto službu zájem.Stejně mi přišel mail s tím, že v dané lokalitě tuto službu nenabízejí.Jestli od nich využívám nějaký produkt (za který si řádně platím) tak už opravdu nevím na koho bych se měl obrátit, když ne na provozovatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...