Přejít na obsah

Digitální TV - Příbram


Návštěvník bert

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Tak tiskový mluvčí UPC na Karneval TV informoval o tom, že digitální kabelová televize má být v Příbrami dostupná ke konci 1. pololetí tohoto roku. :D

Doporučuji obracet se na Fr. Malinu, jak to s těmi sliby a ubezpečením diváků v Příbrami myslel. 8)

Tady jsou jeho slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se obrátil ta pana malinu a uvidíme, jestli mi odepíše.Jinak tady v Příbrami měli pokaždé když něco připravovali skluz.Ovšem s tou digitalizací ten skluz už je neúměrně dlouhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Podle mých informací by digitální TV v Příbrami měla v testovacím režimu běžet někdy v polovině srpna (což už je) - ovšem zatím jsem nebyl osloven, že by se s testováním začalo. Do komerčního provozu by to mělo přejít od začátku září. Jsem zvědavej, jakou dostaneš odpověď od p. Maliny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

Zde je odpověď na mail od pana Maliny :

 

ověřoval jsem si stav u naší výstavby a skutečnost je taková, že digitální vysílání je téměř připraveno. V současné době se čeká na zpožděnou dodávku modulátorů, které by měla firma obdržet první týden v září. Vzhledem k tomu, že od 1/2 září současně připravujeme některé programové změny, lze velmi pravděpodobně předpokládat, že ve stejné době začneme nabízet i digitální CATV v Příbrami. Omlouvám se za dřívější informaci, ale vycházel jsem z tehdy dostupných údajů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak to před panem Malinou smekám, že odpověděl. Od Kontakt centra by ses odpovědi nedočkal. On samozřejmě za to zpoždění nemůže. Tak doufám, že se v tom září dočkáte i v Příbrami. Držím palce. Já sám osobně jsem zvědavý na ty programové změny, HBO Comedy je celkem jasné, nadějně to vypadá i s NASN, mile by mě ještě překvapili s AXN Crimi a AXN Sci-fi. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

No ale také by mě zajímalo co to je brzy?Nejdříve to mělo být duben 2007, poté červenec 2007, nyní polovina září 2007 a jak to vypadá tak se nic neděje.V sekci kabelová televize na upc nejde nic zjistit(sítě karnevalu zde nejsou) na telefon se nikdo nedovolá a když jo tak mu neodpoví, nebo by nechal za telefon majlant.Pana malinu jsem kontaktoval a nic.Takže začarovaný kruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...