Přejít na obsah

Internet od UPC je ten nejlepší pro online hráče


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Nejvyšší průměrné rychlosti stahování dat ve službě Steam v České republice dosahují zákazníci společnosti UPC.

Společnost UPC poskytuje v České republice online hráčům ve službě Steam nejvyšší rychlost stahování dat, která dosahuje v průměru až 52,5 Mb/s. To je víc než dvojnásobek celkové průměrné rychlosti stahování dat ve službě Steam v České republice, která představuje 23,4 Mb/s.

Tiskovou zprávu si můžete přečíst ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to být náhoda, může být chyba na druhé straně. Běžná videa se přehrávají v pořádku, ale pokud koukám na live přenos, jsem rád za kvalitu 144p a i ta se občas sekne. Pokud zkontroluji rychlost připojení, tak mám správně 200Mbit/s. S touto rychlostí by to mělo jet v HD kvalitě bez mrknutí oka.

Dělá mi to u všech, co sleduji

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Nechci Vám to kazit, ale pro hráče je na prvním místě klíčový ping a ten má UPC maximálně průměrný i ve srovnání s mnoha bezdráty. Než příjdou takové rádoby silné řeči, tak by bylo fajn, aby kolega z vesnice neměl na 5 GHz spoji poloviční odezvu než já na kabelu 😄

Schválně jsem si udělal test na server v Brněnském datacentru.

Bezdrát 1 - 10 ms

Bezdrát 2 - 12 ms

Bezdrát 3 - 14-16 ms

UPC: 22-30 ms

Upraveno uživatelem Dragokazov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Gratuluji. Ještě byste mohli vyladit Youtube, občas kouknu na live stream a laguje to hrozně a jr jedno, zda je to live přenos z Čech nebo ze zahraničí.

No u těch live streamů to bude na 99 % na druhé straně, tedy toho kdo streamuje. Live streamy vznikají většinou z nestabilního mobilního připojení, které nestíhá uploadovat a zahazuje pakety.

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
 

Nechci Vám to kazit, ale pro hráče je na prvním místě klíčový ping

Presne tak.
Taky nevidim, co ma spolecneho rychlost stahovani (byť ze Steamu, ale nevidim duvod, proc by se Steam mel v rychlosti stahovani jakkoliv lisit od cehokoliv jineho) s online hranim.
To vypada, ze marketigovi jupici v UPC nevedi zhola nic o zakladnich principech online hrani. Zrejme si mysli, ze rychlost stahovani aktualizaci pres Steam je to nejdulezitejsi... :-\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rixo

Tam je jen nešťastné to přídavné jméno "online", jinak je to samozřejmě fajn. V dnešní době, kdy jedna hra má klidně 50GB i víc je velice příjemné stahovat takovým fofrem. Plno lidí od konkurence, o zámoří nemluvě, si o něčem takovém může nechat jen zdát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...