Jump to content

Nové stanice

Pavel m
Message added by Ondra - Vodafone,

Aktuální přehled programů zde, frekvenční přehled pro CA modul zde, přehled pro TV Start zde, přehled regionálně vysílaných stanic zde.

Recommended Posts

V 6. 8. 2022 v 17:06, Adolf.Shitler napsal:

PL už se hraje, takže žádná jednání nemají význam (aspoň ne na tuto sezónu). Ale popravdě je to i zbytečnost, protože fotbalový fanda si jistě už našel 2 stovky měsíčně a pořídil třeba Skylink Live s C+ Sporty (určitě nečekal, jestli se někdo s někým dohodne nebo ne a zatím koukal do zdi).

Ač jsem s Adolfem každou chvíli v rozporu , tak tady s ním musím souhlasit. Chci to , tak si to seženu a nebudu brečet.Skylink může udělat balíček za 189,- U ostatních poskytovatelů to tak jednoduché není , protože nevlastní práva a skylink jim to přeprodá ne za počet sledujících , ale za vysokou částku , kterou ten operátor musí od zákazníků vybrat. Což znamená zdražení balíčků pro všechny i pro ty , co ten kanál nechtějí. Já jsem si zaplatil zatím měsíc skylink  a uvidíme . Dokonce jsem tím vyřešil problém sledování zpětného shlédnutí , protože jako každý operátor kromě Vodafone umí spouštět aplikaci na kterémkoliv android boxu. Dokonce dle diskuzních fór i ten ošklivý nefunkční box od O2 po aktualizaci na Android to prý zvládá bez problémů.

• Agree 1
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1,2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany

keramik

Nevím zda dezinformuješ úmyslně, čí nevědomky. K žádnému zdražení při přidání C+sport nedochází a nedojde.

Vodafon již avizoval že o C+sport nemá zájem, O2 jakoby jedná, nejedná a jediný kdo tedy zatím uspěl je T mobile TV a protože jsem jeho klientem,

mohu všem v klidu sdělit, že k žádnému zdražení nedošlo. Příště si prosím ověř informace.

• Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • ca modul
  • Praha 15

Tvůj příspěvek nějak nejde pochopit. Arsenal1 píše, že kanál přidali a přesto nezdražili. UPC/Vodafone taky nezdražil, když přidal Nova sport 2.3.4. Asi nechápeš význam psaného slova...

• 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň

@arsenal1 si ve svém příspěvku trochu odporuje.V jedné větě napíše,že "K žádnému zdražení při přidání C+sport nedochází a nedojde" a v druhé větě napíše,že "Vodafon již avizoval že o C+sport nemá zájem"Tak by mě zajímalo,jak to tedy myslel. Narozdil od @arsenal1  jsem @keramik pochopil přesně tak,jak posléze dovysvetlil. 

Navic jsem nikde ofi.  nečetl,že by VF neměl zájem o C+sport.Všude proklamují,že jsou se Skylinkem v jednání a zajemby byl.A jestli nakonec C+sport zařadi a souběžně zdraží,tak se to stejne bude formulovat tak,že ke zdražení stejně muselo dojit z důvodů  vyšších nákladů na provoz sítě atd.

• 500 Mb/s
  • ∞ GB
  • Komplet
  • CAModul,VF box premium
  • Brno-Kohoutovice

No a já jsem to pochopil tak, že @arsenal1 je klientem T-Mobile, jak píše a ten přidal C+sport, aniž by zdražil. Asi máme každý jiný náhled na dané téma. A o nezájmu VF o C+sport jsem četl např. zde https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-se-nechce-poustet-do-bitek-o-sportovni-prava/

Edited by tramin
  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň

Tak to se omlouvám , pokud to myslel takhle tak má pravdu , t-mobile zatím opravdu nezdražil. Na drudou stranu oni mají jednu obrovskou výhodu v tom , že "domov" anglické ligy byla dlouhá léta DIGITV/TELLY a ti vysílají na stejné družici jako T-mobile , takže přechod k nim bude pro fanoušky premier league (využívající satelit ) nejjednodušší a zřejmě počítají , že tím pokryjí investici do nákupu práv.

• 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1,2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany

OK.Ale to neznamená,že VF by nemohl,pokud by se domluvil a zařadil C+sport,zdražit.A k tomu článku.Ten jsem pochopil tak,že VF nehodlá vykupovat sportovní práva a spustit vlastní tv stanici,která bude výhradně v jejich síti.Stanici C+sport Skylink spustil a dal nabídku ostatním operátorům ohledně zařazení.Už je jenom na té domluvě mezi Skylinkem a operátory.Tohle není nic o tom,že by neměl VF zájem o zařazení C+ sportu.Navíc v článku není ani jedna zmínka o C+sportu.

• 500 Mb/s
  • ∞ GB
  • Komplet
  • CAModul,VF box premium
  • Brno-Kohoutovice