Jump to content

Nové stanice

Pavel m
 Share

Go to solution Solved by Marek-26,

Recommended Posts

2 tomus: no tak když se někdo zavázal k omezením a stálo mu to za to, tak se nemůže divit, že někdo jiný, kdo může, ten segment prostě využívá

2 Adolf.Shitler: jo, tu odvahu mám. Zatraceně dobře to dělá jak O2TV tak ČTSport. Všimni si - já O2TV s ničím neporovnával, to si sem vnesl ty. Sporty dělají obě TV skvěle. Nevím, co se tobě subjektivně nelíbilo, nevím, který přenos "se přepíná" z jednoho vysilatele na druhého, nevím co myslíš. A je mi to jedno - už proto, že komentuješ pouze moji poznámku v závorce a se zdůrazněním, že k tématu není podstatná a je má čistě subjektivní... 

Edited by Medvěd
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Kaon, modem takovej bílej, nastojato
  • Praha Žižkov

Minimálně O2 používá málo kamer, čímž se vytrácí atraktivnost (o opakovaném rozpadu obrazu nemluvě, O2TV navíc běžela na internetu od O2).
A moje srovnání bylo takové, že jsem napřed viděl fotbal na O2TV a hned po jeho skončení pak fotbal na ČT 4, kde to bylo technicky o level výš. Zase by to chtělo trochu objektivnosti a ne se za každou cenu rozplývat nad Péťou Kellnerovic, který poskytuje přenos tak na úrovni okresního přeboru, což je vzhledem k ceně za O2TV dost neadekvátní :P

Edited by Adolf.Shitler
  • Agree 1
  • Disagree 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Nevim jak u fotbalu, ale nekolik let ma zkusenost u prenosu z Volejbalove Drevenice, kdy dojely dve auta CT a dodavka prenosoveho vozu O2. Letos volejbal zrusili, ale standardne jim prenos delal O2

• Internet 300
  • 15 GB
  • -
  • Cisco EPC3208
  • Ostrava - Zábřeh

O2 přenosák má, ale pouze jeden. Je tedy jasné, že nemůže být naráz všude, byť za určitých okolností by bylo možné jedním přenosákem obsloužit víc zápasů naráz. Nicméně o nekvalitě si lze přečíst i na Facebooku O2TV, takže i kdybych to bral jako "znalec" a nebyl úplně objektivní, tak ti ostatní nespokojenci jistě objektivní budou :)

• Thanks 1
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -