Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tohle je údajně od sledovanitv.sk...:

https://www.parabola.cz/forum/topic-93754/

"Vážení klienti, z dôvodu navýšenia povinného poplatku dodávateľom kanálov skupiny Markíza a JOJ tieto kanály zaradime od 1. 12. 2017 do samostatného balíčku ŠTART+, ktorý si môžete prikúpiť k základnému balíčku ŠTART (bývalý balíček Slovensko).Takže za 6 kanálov zaplatíte ešte navyše 1.99 eura."

Těch pár lidí, kteří v ČR stále chtějí Markízu International, by už mělo dát pokoj. Je to pro UPC absolutně nevýhodná stanice. Nízká sledovanost a nezajímavé schéma za obrovskou cenu. Věřím tomu, že @David - UPC nelhal když tvrdil, že by kvůli tomuhle jednomu odpadnímu kanálu museli v případě zařazení navýšit plošně ceny a jsem rád, že UPC ČR Markízu ignoruje. Ať na svůj nenažraný business dojedou.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem stoura, vim. Porad premyslim nad tim nefunkcnim Euronews HD na nekterych TV.

Pochopil bych, kdyby tam byla jenom tma, ale porad mi neda spat, proc to permanentne hlasi, ze je zasifrovan. Kdyz jsem nemel nabidku Komplet, tak tohle hlaseni bylo na vsech kanalech, ktere jsem nemel "zakoupene".

Premyslim, ze vytahnu CA modul s kartou a nekde u nekoho zkusim na jine TV. Nebo jinak - neda se nekdy (co ja vim, na okamzik) vypnout to kodovani (symbol klice u kanalu)?

Nebo misto nejake te rezervy na zkousku?

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@Jack_6428  Forma placeného balíčku je také cestou, jak zařadit Markízu International a vyhovět tak hrstce dokola píšících klentů. Je to ale zatím v rovině úvah, netroufnu si ani odhadovat, kolik by takový balíček stál . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
V ‎03‎.‎11‎.‎2017 at 22:30, Jack_6428 napsal:

Těch pár lidí, kteří v ČR stále chtějí Markízu International, by už mělo dát pokoj. Je to pro UPC absolutně nevýhodná stanice. Nízká sledovanost a nezajímavé schéma za obrovskou cenu. Věřím tomu, že @David - UPC nelhal když tvrdil, že by kvůli tomuhle jednomu odpadnímu kanálu museli v případě zařazení navýšit plošně ceny a jsem rád, že UPC ČR Markízu ignoruje. Ať na svůj nenažraný business dojedou.

Tesat do kamena.Nova international s primou plus je obdobny odpad,ktory nestoji ani za to nejako komentovat a uz vôbec nie naladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník psendahans
V 5. 11. 2017 at 16:13, cvancara napsal:

Jsem stoura, vim. Porad premyslim nad tim nefunkcnim Euronews HD na nekterych TV.

Pochopil bych, kdyby tam byla jenom tma, ale porad mi neda spat, proc to permanentne hlasi, ze je zasifrovan. Kdyz jsem nemel nabidku Komplet, tak tohle hlaseni bylo na vsech kanalech, ktere jsem nemel "zakoupene".

Premyslim, ze vytahnu CA modul s kartou a nekde u nekoho zkusim na jine TV. Nebo jinak - neda se nekdy (co ja vim, na okamzik) vypnout to kodovani (symbol klice u kanalu)?

Nebo misto nejake te rezervy na zkousku?

Dnes opět zkoušeno a pro změnu již TV nepíše kanál šifrován ale "žádné video". Ostatní při starém, tzn. EPG a zvuk jde. Holt jako majitelé starších TV Panasonic máme smůlu. Euronews HD pokud chci můžu sledovat online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice krasne, ale treba ted pro prechod na DVB-T2 jsou zname parametry, co musi mit, aby TV pak u nas fungovala.

Co ale musi mit DVB-C? Koupim novou TV a za rok muzu byt na tom tak samo. Mel jsem za to, ze DVB-C je nejaky standard pro prijem KT a ne jeste badat, jestli bude fungovat, nebo ne.

Takze kdyby ted treba HBO, (nebo jeste lepe sportovni kanaly), presly na nejake stupidni kodovani, taky by jste se jako odberatele s tim spokojili? V tom pripade ten prechod na HD je mirne receno kontraproduktivni.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

@cvancara - abychom si ujasnili situaci...

Problém máš pouze s příjmem stanice Euronews HD, všech zbývajících osm (8) stanic z daného multiplexu (CNBC Europe, TA 3, Kino Barrandov HD, Barrandov Plus HD, KBS World HD, VTV 4, CCTV 4, CGTN Documentary) přijímáš bez problému. Rozumím tomu dobře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...