Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Už v dubnu jsme klientům oznamovali, že jedno Euronews s 9 jazykovými mutacemi končí. Z nabídky 5 různých programů, Euronews anglické, francouzské, ruské, italské,  řecké a maďarské, jsme vybrali jazykově nejbližší anglickou verzi a pro Slovensko navíc maďarskou mutaci. Protože anglické Euronews ve standardním rozlišení skončilo k 31. 10, tak jsme ke stejnému dni přešli na HD verzi.

Cartoon, zatím nemám nové informace k HD. Zkusím zjistit víc, popřípadě technik. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Můj otec je hodně naštvaný, protože Euronews sledoval v němčině (a kromě rakouských kanálů, to pro něj, po zrušení Arte, byla jediná stanice v němčině (tedy, která zároveň nemá českou lokalizaci, tedy AutoMotorSport nepočítám). Osobně si myslím, že minimálně ta německá verze by v Česku být nabídnuta měla, protože si troufnu říct, že je u nás stále dost lidí, kteří umějí německy, ale ne anglicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
3 minutes ago, peno napsal:

Osobně si myslím, že minimálně ta německá verze by v Česku být nabídnuta měla, protože si troufnu říct, že je u nás stále dost lidí, kteří umějí německy, ale ne anglicky.

S tim na 100% souhlasim, i kdyz sam zpravodajstvi nesleduju a jsem anglictinar (i kdyz jako spravnej Brnak jsem samozrejme odkojenej ORF a OE3).
Tohle neni kanal pro English-biased youngsters...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se chci zeptat - bude se jeste neco dit s tim nefunkcnim Euronews HD na nekterych TV, nebo se mam zacit obavat, ze ne treba kvuli T2, ale kvuli nejakym?? nestandardnim?? parametrum?? kanalu priste prestanou fungovat treba i nektere dalsi?

Schvalne pisu otazniky, protoze netusim, v cem muze byt rozdil oproti jinym, ktere funguji. Nejaky priznak vysilani??

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může se jednat o použití nových profilů u kodeků, případně nastavení samotného encoderu.

Informaci předáme do Euronews, ale osobně mám obavu, že se nic nestane, protože se jedná o starší typ TV a bude to spíše její problém.

Bodobná situace je u Sport 1/2 HD po přechodu na nové encodery, kde na některých TV dochází ke "kostičkování" obrazu. Odpověď od povidera byla u nás máme vše správně, nic přenastavovat nebudeme.

Bohužel v ČR již není technické zastoupení Panasonic se kterým jsme se snažili řešit podobné problémy.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím toho UPC moc dělat nemůže, leda by to chtěli reenkódovat. Případné stížnosti by měly směřovat přímo na Euronews. Zkusil jsem ten kanál teď na starém Samsungu (řada B) a normálně hraje.

Ono H264 má několik profilů a každý má řadu levelů. Pokud vaše starší TV nepodporuje nějaký vyšší profil/level, a ta stanice jej používá, máte smůlu. Tyhle technické údaje by možná dokázal zjistit někdo s PC kartou. Nebo by to mohl zjistit @technik

 

EDIT: koukám, že mě technik o pár minut předběhl :D

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale neni vubec zadna pozitivni zprava. TV podporuje nejaky standard (DVB-C, Full HD....) a pak staci nejaky? novy? profil a stejne jde vsechno do ha*zlu.

Netusim, jestli je zrovna 2012 nejak extra stara, ale s takovym pristupem neminim kupovat TV co rok (nebo po kazde zmene nejakeho profilu) byt nic jineho tomu nebrani.

To pak nema vubec zadny vyznam to mit v HD.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...