Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník penkie
před 21 hodinami, David - UPC napsal:

CBS Drama vypneme v průběhu dne :) 

A kterého Davide? :D

Upraveno uživatelem penkie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Teď jsem to ověřoval přímo u programerů. Je tam "zůstatkové" vysílání :) Tak jako tak bude CBS Drama 26.9. nahrazen programem WAR svět válek. Takže nejpozději 26 dojde k vypnutí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, David - UPC napsal:

Teď jsem to ověřoval přímo u programerů. Je tam "zůstatkové" vysílání :) Tak jako tak bude CBS Drama 26.9. nahrazen programem WAR svět válek. Takže nejpozději 26 dojde k vypnutí. 

714 MHz War / Svět válek promo smyčka .Tak bude další přeladění ???

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Ne, ponecháme 714 MHz, na současné pozici. CBS Drama bude označeno jako rezerva, takže diváci s TV / CAM nemusí znovu hýbat s nastavením TV. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
8 minutes ago, king555 napsal:

Ahoj David, môžem poprosiť o info na akej frekvencii beži WAR promo v UPC Sk (resp. mám oslovit klegu Matúša z FB UPC SK)?

Ďakujem

WAR na Slovenku bude na frekvenci 506 MHz, nahradí CBS Drama :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Všechno platí, až na HD verzi. Jak píšete, pořád říkají 6 - 8 týdnů :) Zatím tedy budeme SD upscalovat do HD a až přijde HD stream, jen to otočíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za potvrzení a rychlou reakci. Ty SD verze HBO/Cinemaxu uvolní aspoň nějaké místo pro další HD stanice. S tím dočasným upscalem do HD u Cartoonu to je zajímavé řešení, udělali jste to u některých stanic už dřív, ale nebude to trochu matoucí pokud bude pozice označena jako Cartoon Network HD a bude to do listopadu jen pseudo-HD? Přidal bych k tomu někam poznámku, aby se zase neozval nějaký mudrc, který si bude stěžovat. Jinak věřím tomu, že Turner dodrží slovo a za těch 6-8 týdnů to opravdu v HD bude. Na odbavení to v HD fakt je, ale bohužel to ještě neběží nativně na orbitě. Alespoň ale víme, že UPC bude opravdu jedna z prvních, co HD verzi následně přidá. Z toho mám radost. Snad to nakopne Disney ke stejnému kroku :)

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Cartoon budeme odbavovat zatím s logem bez HD :) Jakmile nám dodají HD, změni se i logo.

U toho Disney nevím nevím, mluví se o tom cca dva roky a pořád je tak nějak ticho po pěšině. Co mám informace, v blízké budoucnosti se změna na Disney nechystá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...