Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 26 minutami, vpa napsal:

Nemyslel Tebe/Vás, ale ty programy.

Přesně tak. Nejen ty výše uvedené programy, ale našlo by se jich více. Každý má samozřejmě jiné priority. Mám dojem, že UPC v jiných zemích není tak skoupé na na cizí programy.

Upraveno uživatelem HaWe
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě totiž úplně fascinuje, když jsem v Bulharsku, co to znamená mít kabelovku po koaxu, mít plno, jak v DVB-T, tak i v DVB-C, s 200 HD kanály, 150 SD kanály a 150 rádii. To že má Bulharsko mraky kanálů v bulharštině a ještě tam je několik ruských, německé, anglické, balkánské, polské, italské, turecké, čínské, a další i ČT24 se tam našla. Ano, my máme v koaxu internet, tam ho mají ve druhé zásuvce z metaliky nebo optiky. Kabel Plus tahal za jeden starý koax nové koaxy jednotlivě a z toho UPC dodnes žije.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavel
V ‎29‎.‎08‎.‎2017 at 21:06, David - UPC napsal:

Program Cartoon Network budeme přidávat až 26.září. Mohli jsme program přidat již tento týden, ale bohužel bez české zvukové stopy. Z podobných případů ale víme, že diváci po několika pokusech pak program už nevolí ..pokud není plně lokalizován. Předpokládáme rovnou HD verzi, kterou umístíme místo Nickelodeonu HD. Viacom potrvdil, že Nick HD bohužel nebude v dohledné době s českou zvukovou stopou. Podobně Disney, prozatím nepředpokládá start HD verze s českou lokalizací.

Tak na freesat vysílá v češtině program Cartoon Network ,ale v SD verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Dle mého názoru je lepší počkat pár dní a dostat rovnou CZ stopu v HD, než SD v EN stopě a tím "znechutit" uživatele od jeho sledování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim. Radsi udelat dobry prvni dojem se vsim vsudy (HD, 100% lokalizace, reklama, web, facebook) nez se ukvapit a divaky odradit a nastvat. Zvlast kdyz jde o oficialni vstup na novy trh. Jo, Turnerovi to trva. Ale cekali jsme uz pres 20 let. Par dni az tydnu uz je nic. Pristi ci prespristi tyden by mela SD verze snad prejit na 16:9 a dostat novou grafiku. Pak by se mel objevit HD signal pro operatory a cesky subfeed s online jako posledni. Pocet poradu v CZ se bude postupne do te doby zvysovat. Momentalne to jsou jenom asi 3 a k tomu kupa upoutavek. Jinymi slovy asi tak 10% toho, jak se chce u nas CN predstavit. Ja verim, ze do toho 26. bude vse ready.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vluv

vy z toho cartoonu děláte senzaci, já na to občas koukal ještě v 90.letech, kdy to bylo na ASTŘE volné a večer to střídal film.kanál TCM.... A že bych z toho byl hotový, to teda ne...

Spíš by mě potěšila v HD třeba slovenská Jednotka a Dvojka nebo nějaký hudební kanál VH1, či Classic nebo česká Óčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr
Před hodinou, Návštěvník Vluv napsal:

..... Spíš by mě potěšila v HD třeba slovenská Jednotka a Dvojka nebo nějaký hudební kanál VH1, či Classic nebo česká Óčka

Tak nějaj nevím, co by VH1 classic měl v HD vysílat. Mohlo by se jednat max o upscaling, protože ty klipy nikdo v HD nevysílal a pochybuji, že by upscalingem došlo ke zlepšení kvality obrazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...