Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

@David - UPC Můžete se prosím blíže vyjádřit k tomu Cartoonu (zda bude přidán v SD či rovnou v HD) a k tomu Disney HD (něco bližšího než mně sdělené září-listopad)? Moje poslední informace ke Cartoon Network je ta, že bude sice (alespoň u jiných operátorů) 1. září přidán, ale CZ stopa bude ke stanici provozovatelem připojena až okolo 19.9. 

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
před 2 hodinami, Jack_6428 napsal:

@David - UPC Můžete se prosím blíže vyjádřit k tomu Cartoonu (zda bude přidán v SD či rovnou v HD) a k tomu Disney HD (něco bližšího než mně sdělené září-listopad)? Moje poslední informace ke Cartoon Network je ta, že bude sice (alespoň u jiných operátorů) 1. září přidán, ale CZ stopa bude ke stanici provozovatelem připojena až okolo 19.9. 

Program Cartoon Network budeme přidávat až 26.září. Mohli jsme program přidat již tento týden, ale bohužel bez české zvukové stopy. Z podobných případů ale víme, že diváci po několika pokusech pak program už nevolí ..pokud není plně lokalizován. Předpokládáme rovnou HD verzi, kterou umístíme místo Nickelodeonu HD. Viacom potrvdil, že Nick HD bohužel nebude v dohledné době s českou zvukovou stopou. Podobně Disney, prozatím nepředpokládá start HD verze s českou lokalizací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Evzen Určitý rozdíl mezi Nickem SD a Nickem HD ovšem je. Nick SD na rozdíl od HD verze vysílá během přestávek českou reklamu, během které se signál evropského feedu rozdělí. Druhým rozdílem je pak fakt, že HD verze běží oproti SD verzi o několik vteřin napřed. Čili není to ze strany Viacomu úplně výmluva či nezájem, ale určitý technický problém. Zároveň ale se jim to zřejmě stále nevyplatí. Co vím, v Maďarsku ani Rumunsku, s kterými vysílání Nick SD sdílí, svou lokální audio stopu na HD verzi také nemají a také není momentálně v plánu. Podle mě se lokalizace Nicku HD u nás posunula kvůli investicím spojeným se spuštěním Nicku Jr. v červnu a s chystaným spuštěním Primy Comedy Central v HD příští měsíc - která je na rozdíl od Nicku zdarma a vede si celkem dobře. Nickelodeon je sice v Česku populární a má slibnou budoucnost, a souhlasím, že by HD bylo fajn, ale myslím, že jsou teď priority Viacomu jinde. Nejsme jediný trh a nejsem zase až tak velcí/důležití, jako třeba Německo či Polsko, aby změny probíhaly tak rychle. Já jsem, v rámci možností, spokojen s tím, co máme. Třeba změní plán a Nick nejdříve plně lokalizují podobně jako Comedy Central. Uvidíme. Příští rok k tomu HD už ale zřejmě bude muset tak či tak dojít.

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, David - UPC napsal:

Program Cartoon Network budeme přidávat až 26.září. Mohli jsme program přidat již tento týden, ale bohužel bez české zvukové stopy. Z podobných případů ale víme, že diváci po několika pokusech pak program už nevolí ..pokud není plně lokalizován. Předpokládáme rovnou HD verzi, kterou umístíme místo Nickelodeonu HD. Viacom potrvdil, že Nick HD bohužel nebude v dohledné době s českou zvukovou stopou. Podobně Disney, prozatím nepředpokládá start HD verze s českou lokalizací.

Detskej stanici sa podarilo dohodnúť s ďalším poskytovateľom. Zaujať mohla plánovaná lokalizácia.

Televízia Cartoon Network by mala začať od začiatku septembra vysielať s českou lokalizáciou. Od štvrtka ju pridá do ponuky aj Digi Slovakia.

Detský program bude od štvrtka dostupný v balíčku Maxi za 12,9 eura mesačne. Rovnaký krok oznámil včera aj vlastník operátora – Telekom. Ten kanál zaradí do Magio a Magio Sat.

Program už aktuálne šíri napríklad freeSAT, Orange a Antik.

 

Tak nevím co UPC řeší? Bude něco přidáno ,už od 1.9.2017 ?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS
V 26. 8. 2017 at 18:27, Marek-26 napsal:

A za chvíli Vám možná budou chybět i v SD :)

Nějak nechápu proč by mělo zmizet i SD - kdejakou pitomost pro číňany, rusy a jiné se vysílají a veřejnoprávní slovenská televize bude vyřazená? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
V ‎25‎.‎08‎.‎2017 at 19:41, Tommy Kindernay napsal:

Já si myslím, že ještě nějaká změna by mohla být  u balíčku Filmbox Premium (mohli by to sjednotit se Slovenskem, takže by přicházely v úvahu stanice DocuBox HD a Fast & FunBox HD, možná i FightBox HD). 213 bude minimálně na Slovensku na 100%, potvrdili to na jejich FB. Jinak jsi to shrnul perfektně, jen u té z24 už moc nevěřím, že ještě někdy začnou vysílat  :/

DocuBox HD může být kvalitní přírodopisný a dokumentární kanál ale pokud není češtině nebo aspoň v polštině tak nemá co dělat v České republice nebo na Slovensku. Kdyby raději zařadili i Viasat Nature, který i když je v SD tak vysílá 24 hodin o přírodě na rozdíl od Viasat Nature HD a s úplně jinou programovou skladbou. Čekal jsem že i v České republice zařadí filmový kanál Sundance kde jsou festivalové filmy a  u kterého je možnost volby polštiny jako tomu bylo donedávna na Slovensku. Zrovna, tak byl na Slovensku i ten Viasat Nature SD který byl také nedávno vyřazen v rámci sjednocování nabídky pro území bývalého Československa. Tímto sjednocování prišlo Slovensko o dva zajímavé janský a místo toho zařazeny capiny jako Mňau TV a podobně. Kdy už konečně zařadí dvojstanici Československo HD/Festival HD kde jsou staré československé dokumenty a filmy které jsou úplně jiné než na CS filmu a po 22 hodině jsou na Festivalu HD vítězné festivalové filmy a to i jiné než evropské. Také by mohl být v České republice zařazen dětský kanál RiK TV ve slovenštině vzhledem k tomu kolik žije v České republice Slováků kteří tu mají i děti. Dále také není špatný dokumentární kanál DOQ, který má majitel UPC zařazen ve své satelitní nabídce. Z hudebních by mohl být v České republice zařazen i kanál Senzi TV který by měl hlavně na Moravě a ve Slezsku dobrou sledovanost .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...