Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak možná jedna nová česká zpravodajská stanice letos opravdu začne vysílat. Připadá mi to jakoby Seznam zareagoval na to, že z24 už letos vysílání nespustí a ještě jedna zpravodajská televize by se určitě uživit mohla . Tohle je hodně zajímavá zpráva - http://www.info.cz/strategie/seznam-chysta-zpravodajskou-televizi-spusti-ji-na-podzim-14906.html. 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už, tak mne by zajímaly bulharské stanice, což předpokládám budu asi skoro jediný zákazník. Takže alespoň hudební stanice, které jsou i na satelitu volně, City TV a The Voice, které jsou skvělé. No nic.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch volných hudebních stanic je na satelitu strašně moc, ale to už se tam prostě nevejde, ta kapacita u DVB-C je prostě omezená. A zrovna o bulharský programy by asi fakt moc lidí zájem nemělo. Ale jinak nový hudební kanály bych určitě uvítal taky, nejvíc asi Deluxe Music HD nebo Mooz Dance HD. Líbilo by se mi i kdyby se vrátil MusicBox, ale myslím, že po tý špatný zkušenosti, kdy se na jeho pozici vysílal Šlágr už o něj UPC nebude mít zájem.

Hlavně ale doufám, že pokud by náhodou měl nějaký program být vyřazený, tak že to nebude VH-1 a VH-1 Classic, to bych asi "nepřežil" :/ To jsou podle mě bezkonkurenčně nejlepší hudební kanály v nabídce, kvalitativně jsou - v rámci hudebních - pro mě něco jako HBO mezi filmovými kanály.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tommy Kindernay napsal:

Hlavně ale doufám, že pokud by náhodou měl nějaký program být vyřazený, tak že to nebude VH-1 a VH-1 Classic, to bych asi "nepřežil" :/ To jsou podle mě bezkonkurenčně nejlepší hudební kanály v nabídce, kvalitativně jsou - v rámci hudebních - pro mě něco jako HBO mezi filmovými kanály.

Jsem téhož názoru. VH-1 jsou bezkonkurenční. .... ani neuvažuji, že by se našel nějaký moula, který by je vygumoval z TV.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎26‎.‎08‎.‎2017 at 12:49, Jack_6428 napsal:

@Pavel m Cartoon Network ma oficialne zacit vysilat v CR 1.9. UPC ma byt jednim z prvnich operatoru, co ho prida. Z toho se da odvodit, ze by ho UPC melo toho 1. pridat. S jistotou vime jen to, ze se v nabidce objevi v prubehu Zari. Muze to byt hned 1., ale i pozdeji. Bude zalezet i na tom, kolik obsahu uz bude 1. Zari cesky a jestli bude UPC brat HD nebo SD verzi. A ne, CN nebude sdilen s TCM ani s TNT. Vysila normalne 24/7.

Telekom oznámil, že od 31. augusta do ponuky pridá nové stanice .:DDeti sa zas dočkajú Cartoon Network, ktorý začne v septembri vysielať v češtine.

 

další neveřejný test je na frekvence: 714 MHz ,přenosová rychlost: 6900 kb/s .

Upraveno uživatelem Pavel m
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...