Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak na Slovensku v SD, pokud se nepletu, je. A já v tom nevidím nejmenší problém. Nevím, jak to má UPC ošetřené a jestli by vůbec mohlo brát legálně signál těchto německých stanic v HD. A i kdyby ano, asi se to nevyplatí. Je to extra balíček, podobně jako maďarský, asijský či ruský, který není úplně prioritou a je trochu v pozadí. Většina lidí po nich podle mě nesáhne a doplní si službu spíše něčím jiným. Já bych byl rád, že vůbec nějaký balíček bude. Nejdříve zájem a pak se uvidí. Nelze čekat ze strany UPC automaticky vše v HD, když neznají reálnou poptávku. Pokud si ho objedná každý druhý, pak lze o HD verzích uvažovat.

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Němce mělo upc (kabel plus) v nabídce už v 90. letech, co si pamatuju ARD, ZDF, PRO7, RTL, DSF, SAT1, 3SAT, VOX

ARD a ZDF jako veřejnoprávní tam problém s HD nebude vůbec a minimálně RTL na satelitu taky vysílá HD volně

právě proto, že to bude extra balíček (což dříve bylo součást hlavní nabídky) by měly být v HD jinak na to nikoho nenalákají a v době kdy SD kanály vypouštějí s nima přicházet nemá moc smysl

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Jack_6428 napsal:

Z Facebooku:

"V prvním kole, na konci září, ukončíme vysílání SD programů skupiny HBO. Rádi bychom doručili 4-5 nových HD programů, další 2 programy překlopíme na stejných pozicích z SD do HD a předpokládány jsou také 2 výměny. Detaily budeme komunikovat na konci září."

Zmizí tedy HBO1/2/3 v SD.

Již z dřívějška víme, že by měly také zmizet do konce roku ještě SDčkové Cinemaxy 1/2, Eurosporty 1/2 a možná i Sporty 1/2. 

To je asi 10 SD stanic, co by mělo do konce roku zmizet a u kterých to nevadí a dává smysl. To nějaké místo uvolní.

Taky víme, že přibude na přelomu roku německý balíček, který je SD.

Rovněž s určitostí víme, že přibude Cartoon Network (buď v SD nebo rovnou v HD) a měl by se objevit také v SD WAR Svět Válek, TV Praha a možná i ta Z24 anebo Kutil/Mudr.

Z HD stanic máme potvrzený start NGC CZ HD a AXN CZ HD.

S velkou pravděpodobností se má také překlopit do HD dětský Disney Channel a měla by se v HD objevit Prima Comedy Central - resp. víme, že se na podzimní start chystají.

Víme také o plánu překlopení zpravodajských stanic do HD, které se na později připravuje, z kterých se asi nejvíce nabízí France 24, DW, Euronews a možná i BBC World News, CNBC a CNN - u kterých to podle mě je malinko víc s otazníkem.

Ještě víme i o úvaze překlopení do HD slovenských stanic TA3, STV1, STV2 v nespecifikovaném termínu.

213 by se objevit mohla také, uvažuje se o ní, jak víme. Mohlo by UPC překvapit a přidat ji jak v HD, tak ve 4K.

V HD má do konce roku v ČR odstartovat také Discovery Channel a TLC. U nich bych čekal výměnu za SD verze. 

S HD verzí koketuje i Paprika TV, Mňam TV a pak hlavní Óčko, spolu s SD RockZone, které by mohli vyměnit za Expres HD.

To by byly věci, které jsou více méně reálně jisté a většina z nich by se měla max v horizontu 6 měsíců naplnit.

No a teď už spíše spekulativní část. Mohlo by eventuálně dojít časem i k výměně Filmu+, Fine Living, C Music, Mezza, Fishing & Hunting, Spektrum Home, Extreme Sports a Crime & Investigation za jejich HD verze.

V nabídce by se mohlo objevit i History 2 HD, až v češtině odstartuje.

Megamax a Minimax v HD asi bude až později. Nickelodeon v HD česky se zdá čím dál tím víc nepravděpodobný. To už spíše ten TUTY. DuckTV v HD jako náhrada za SD možná je.

Zapomněl jsem na něco? :)

@David - UPC se snad nebude za tento rozbor zlobit. Alespoň teď máme bližší představu, co lze čekat...

tak ten Cartoon Network  nebude hned od 1.9 co?Cartoon Network bude vysílat 24 hodin nebo sídlen s programem TCM večer.

Upraveno uživatelem Pavel m
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza B
před 1 hodinou, retron napsal:

Němce mělo upc (kabel plus) v nabídce už v 90. letech, co si pamatuju ARD, ZDF, PRO7, RTL, DSF, SAT1, 3SAT, VOX

ARD a ZDF jako veřejnoprávní tam problém s HD nebude vůbec a minimálně RTL na satelitu taky vysílá HD volně

právě proto, že to bude extra balíček (což dříve bylo součást hlavní nabídky) by měly být v HD jinak na to nikoho nenalákají a v době kdy SD kanály vypouštějí s nima přicházet nemá moc smysl

RTL v HD na satelitu volně není!

Očekával bych od UPC luxus v tom,že si můžu zaplatit právě tu exkluzivitu,to co není pro každého běžně volně?Příklad je současný ruský balíček?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pavel m Cartoon Network ma oficialne zacit vysilat v CR 1.9. UPC ma byt jednim z prvnich operatoru, co ho prida. Z toho se da odvodit, ze by ho UPC melo toho 1. pridat. S jistotou vime jen to, ze se v nabidce objevi v prubehu Zari. Muze to byt hned 1., ale i pozdeji. Bude zalezet i na tom, kolik obsahu uz bude 1. Zari cesky a jestli bude UPC brat HD nebo SD verzi. A ne, CN nebude sdilen s TCM ani s TNT. Vysila normalne 24/7.

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, retron napsal:

Němce mělo upc (kabel plus) v nabídce už v 90. letech, co si pamatuju ARD, ZDF, PRO7, RTL, DSF, SAT1, 3SAT, VOX

ARD a ZDF jako veřejnoprávní tam problém s HD nebude vůbec a minimálně RTL na satelitu taky vysílá HD volně

právě proto, že to bude extra balíček (což dříve bylo součást hlavní nabídky) by měly být v HD jinak na to nikoho nenalákají a v době kdy SD kanály vypouštějí s nima přicházet nemá moc smysl

Já si vzpomínám, že jsem tehdy měl rád hlavně RTL 2, vždycky v neděli odpoledne jsem koukal na Bravo TV 9_9 Jinak pokud to bude jen v SD, vadit mi to nebude, hlavně, že ten balíček přidají. :)

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...