Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník napaleny

Dobrý den,prosím o radu. Čtyři dny mi nejde kabelovka,ani jeden program.Kromě toho,že na centru podpory ze mě dělají debílka,tak ted´ještě se mi zobrazuje chyba e201. Kabel jsem měnil -nic,tovární nastavení -nic co může být špatně? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník napaleny

Na podpoře mi včera v noci borec nedokázal pomoct,tak prý to předá kolegovi a ráno už mi přišla sms, že je vyřešeno.Ale nevím co vyřešili,STB mi stále píše problém s připojením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by být na podzim. Září-listopad. Vzhledem ale k premiérám spíše dříve než později. Technicky je vše již na odbavení ready. Nativní obsah je taky skoro plně zastoupen. Byla to spíš otázka toho, jak moc se jim to vyplatí. Proto to trvalo tak dlouho. Teď už tomu de facto nic nebrání. Nevím jak ostatní operátoři, ale UPC by mělo být jedním z prvních co ho zařadí. Možná i jako náhradu za SD. Kdybych byl velký optimista, řekl bych 1.9. společně s Cartoon Network. Ale osobně to vidím na přelom září/října. @David - UPC ale jistě upřesní :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jack_6428: Nevíš, jestli je reálný, že by se časem lokalizoval do češtiny i Boomerang? Já si vzpomínám, že před pár roky se o tom uvažovalo, ale pak z toho, nevím proč, sešlo. Sice teď už ta nabídka dětských programů bude hodně bohatá, ale Boomerang v češtině by se mi líbil, jsou tam hodně ty klasický pořady, jako Looney Tunes, Tom a Jerry atd. :)

Upraveno uživatelem Tommy Kindernay
překlep
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tommy Kindernay Teoreticky možné to je, ale podle mě to není na pořadu dne. Turner se teď u nás soustředí na Cartoon Network. Vzhledem k investicím spojeným s CN pro CZ trh je to momentálně nepravděpodobné. Muselo se toho pro CN dost nadabovat, musela se zabezpečit reklama, připravit nová grafika i přechod CN do 16:9 a HD - což je asi jediná věc, kterou nevíme. Jestli UPC přidá Cartoon Network v SD nebo rovnou v HD, jelikož HD signál by měl být brzy pro operátory k dispozici. To by opět mohl vědět @David - UPC, stejně jak časově vypadá přesně ten Disney. Ještě k tomu Boomerangu. On ho sice Turner nabízí většinou v balíčku s ostatními Turner kanály, a třeba ho UPC nakonec přidá taky i když pochybuji, ale Boomerang je v horší pozici. Není tak známý a zadruhé existence Boomerangu do budoucna není jistá. Alespoň v USA to vypadá, že ho nahradí brzy VOD stejného názvu. Evropský Boomerang tak bude možná svoji skladbu ještě dost měnit, podobně jako ji změnil před pár lety po změně grafiky, a nemusí být tak atraktivní. Co vím, stejně jako CN CEE plánuje taky přechod na 16:9 a HD. Na rozdíl od CN to ale nebude do konce roku, nýbrž v první půli toho příštího. Z čehož ti je asi jasné, že další část staršího obsahu z programu nejspíše zmizí. Boomerang je prostě trochu kočkopes. Jestli se Boomerangu česky někdy dočkáme, bude to podle mě za pár let - podobně jako to bylo se spuštěním Nicku Jr. po Nicku. Upřímně ale myslím, že Boomerang už je jako kanál zbytečný a s dabingy jeho pořadů, pokud by se vrátil k retru, by byla navíc práce.  Já bych teď ze všech sil se snažil podpořit Cartoon Network a doufal, že si povede dobře. Snad lidem jeho lokalizace udělá radost. A i když dost lidí tomu nevěří, opravdu k ní dříve nebyl prostor. 

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...