Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Nebude, už to bylo zodpovězeno mnohokrát. Budiž útěchou, že tato stanice silně upadla, je to mix Kina CS, Doku CS a Muziky CS s neustálými reprízami a nevalnou kvalitou, která nemá s HD vůbec nic společnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pokud si to dobře pamatuju, tak David už na FB naposledy psal, že Československo mají v hledáčku. Pak se na to ptal ještě někdo a opět odepisoval, že to platí, jen že to nebude v nejbližších dnech. Takže já si myslím, že nakonec se dohodnou, třeba na ten podzim, kdy mají být větší změny.

 

Jinak za sebe můžu říct, že mě už Československo prakticky nezajímá. Klipů je tam jen minimum a ještě jen jako výplň a filmy mám radši spíš z 80. nebo max. 70.let. To bylo dřív na Kinu CS, zatímco u Československa mi teď připadá, že už se spíš zaměřuje hlavně na černobílý filmy pro pamětníky a to už není nic pro mě. Rozhodně CS Film je mnohem lepší. Ale na druhou stranu pro ty, co mají rádi ty hodně starý filmy ze 30. a 40. let, asi Československo atraktivní je.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokumentární kanál Discovery Channel s novým logem, ve hře je video na vyžádání i HD

 

Společnost Discovery Networks na našem trhu provozuje také tematické kanály Discovery Science, Discovery Showcase, DTX, ID Xtra, TLC a Animal Planet. Všechny jsou opatřeny česko-slovenskou lokalizací a nabízeny i ve vysokém rozlišení, vyjma TLC. Ve standardní kvalitě doposud vysílá bohužel i vlajkový Discovery Channel. To se má nicméně v dohledné době změnit. Vyplývá to z komunikace, kterou provozovatel publikoval na Facebooku. Podle posledních informací je HD verze momentálně jednou z priorit a k jejímu spuštění by mělo dojít do konce tohoto roku.]Rovněž je pro náš region zvažována i určitá forma video obsahu na vyžádání (VOD), například skrze mobilní či televizní aplikaci, případně archiv. Podobnou službu nabízí společnost ve Spojených státech pod názvem Discovery Go. Touto cestou by se mohli místní diváci v budoucnu dostat i k obsahu v ultra vysokém rozlišení (UHD). Lineární 4K kanál, stejně jako například česká staniční grafika, není na pořadu dne. 

 

 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/ ... d--1727109

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Koukám, že freesat má v plánu vyřadit CBS reality... a nějaký ten pátek není ani v nabídce SkyLink a O2... Což nechápu, pro mě to byla vždycky ta nejlepší stanice. Možná je to kvůli ceně, ale i tak, příjde mi přirozené, že si účtují o něco víc než stanice kde pořádají aukce, opravují auto nebo ochutnávají jídla. Jen doufám, že v reakci na to CBS reality neodejde z našeho trhu nebo ho nevyřadí i UPC.

 

Ten Carton Network by byla pecka, protože ten opravdu svou kvalitu má. Ale i tak, moc tomu nevěřím, že nakonec na náš trh příjdou.

 

Jinak, na FB poslední dobou odpovídají spíše diplomaticky a řeknou ti o každé stanici, že mají v hledáčku. Podobně mi odpověděli i na Filmbox live, že mají v plánu zařadit na podzim a pak jsem koukal, že stejný plán měli i loni. Takže je to potřeba brát s velkou rezervou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

místo programu JOJ + vysílá aktuálně program Barrandov Plus. Zajímavost ,ukazuje to HbbTV z Prima TV.Aktuálně máme dva Barrandov Plus.

 

asi chtějí oba dva programy v jedno mux.778 , QAM 64 ,6900 .Kino Barrandov ,které už tam bylo doplnit stanicí Barrandov Plus.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuty TV už má stránku na Facebooku - https://www.facebook.com/tvtuty/?fref=ts

Na YouTube už jsou ukázky z její grafiky a upoutávek - http://www.digizone.cz/clanky/ve-ctvrte ... eo-identy/

A ukázka z české verze Nicku Jr. je tady - http://www.rozhlas.cz/digital/televize/ ... e--1729673

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...