Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
Zítra pro Vás budu mít oficiální vyjádření. Ještě proběhne malá změna.

David - UPC

 

 

Zravím.

velmi mě potěšilo že UPC nemíní zařadit tu totální capinu E! Entertainment Television místo končícího Universal Channel, když nahradit tak jedině zase filmovým kanálem (třeba tím JOJ Cinema) a ničím jiným. Stanice E! Entertainment Television je opravdu totální odpad a horší stanice už snad ani nemůže být. Dále také velké dík za to, že má být konečně zařazen Viasat HD a na druhou stranu je nelogické nezařadit také Viasat Nature a nemít celou skupinu stanic od Viasatu co jsou v České republice a a Slovensku. V UPC je nyní jediný přírodopisný kanál a to Animal planet a k přírodopisné kanálu Viasat Nature má velmi daleko. Zajímavé že ve slovenském UPC je stanice Viasat Nature již delší dobu v UPC Česká republika tato stanice opravdu velmi chybí. Ještě by mohla být zařazena Muzika CS za nedávno odpojený Fun 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jack: měl bych k tobě prosbu - jestli seš nějak v kontaktu s provozovatelem Filmboxů, nezeptal by ses prosím, jestli neplánují českou lokalizaci Filmboxu Arthouse? Já jsem se jich na to ptal už 2x, ale ani jednou mi na to neodpověděli.

 

FILMBOX CZ&SK-Facebook

Dobrý den, zatím dabing na tyto stanice nechystáme.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Start vysílání UPC Show HD od 9. 6. ** Start vysílání JOJ Cinema HD a Filmbox Arthouse od 1. 7. Spuštění HD verzí programů Fashion TV, C Music a Relax od 1. 7.

 

Filmbox Arthouse zatím dabing na této stanice nechystáme. FILMBOX CZ&SK-Facebook

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...