Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

To jsou dva. Třetí od července bude E! Entertainment HD, pokud stihnou smlouvy, a další se uvidí...

 

Kompletní seznam všeho, co se chystá...

360 tunebox HD (pravděpodobně letos, možná již v létě)

AXN HD (česko-slovenská verze místo současné maďarské, pravděpodobně letos)

Crime & Investigation HD (podle sledovanosti SD verze, ale pravděpodobně letos)

ČT24 HD (letos, pravděpodobně léto)

ČT Art HD (letos, pravděpodobně léto, samostatně pravděpodobně podzim)

ČT Dečko HD (letos, pravděpodobně léto, samostatně pravděpodobně podzim)

Discovery ID Xtra HD (pravděpodobně letos)

Discovery Science HD (pravděpodobně letos)

Discovery Turbo Xtra HD (pravděpodobně letos)

Disney Channel HD (odbavení je HD, pravděpodobně letos, pravděpodobně podzim, možná česko-slovenská verze místo současné evropské)

Docubox HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

E! Entertainment HD (pravděpodobně letos, pravděpodobně léto místo Universal Channel)

Erox HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fashionbox HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fashion TV HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fast&Fun (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fightbox HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Film+ HD (podle sledovanosti a počtu nativních pořadů, ale pravděpodobně letos)

Filmbox ArtHouse (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fine Living HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

HBO2 HD (prostorové české audio, pravděpodobně letos)

HBO3 HD (prostorové české audio, pravděpodobně letos)

History 2 HD (po připojení českého audia, ale pravděpodobně letos)

Joj Cinema HD (možná letos)

Megamax HD (pravděpodobně letos)

Minimax HD (pravděpodobně letos)

Nat Geo HD (česko-slovenská verze kopírující SD místo současné evropské, pravděpodobně letos)

Nick Jr. (po připojení českého audia, nemám informace, ale pravděpodobně přelom roku)

Nickelodeon HD (české audio, pravděpodobně letos, pravděpodobně podzim, možná česko-slovenská verze místo současné evropské)

Paprika TV HD (pravděpodobně letos)

Prima Comedy Central HD (podle sledovanosti SD verze, pravděpodobně na přelomu roku)

Rebel HD (pravděpodobně letos)

Relax HD (pravděpodobně letos, pravděpodobně léto)

Spektrum Home HD (pravděpodobně letos společně s přechodem SD verze na 16:9 a jejím vyřazením)

Viasat HD (nemám informace)

Viasat Nature (nemám informace)

 

Teď je to hezky pohromadě. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet... :jocolor:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s příspěvkem od Tommyho. Odpadní stanice typu Rebel a Relax a dokonce v HD :puker:

Joj Cinema v HD konečně. Teď ještě Markízu,Dajto, Joj v HD a budu spokojenej :D

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z toho seznamu jediné, z čeho bych měl radost je ta Joj Cinema HD + Nick Jr. a příjemně by mě překvapilo, že by Déčko a Art měly vysílat oba nonstop (jestli jsem to tedy dobře pochopil). Ale jinak mi připadá, že UPC se snaží za každou cenu přidávat jen programy v HD bez ohledu na jejich atraktivitu (viz např. ty programy od SPI, které ani nejsou v češtině), přitom je spousta programů i v SD, které by určitě měly větší sledovanost. A když už UPC nechce za žádnou cenu přidávat programy v SD, tak si myslím že v prvé řadě by měly být v HD základní slovenské programy, ale to se asi nestane. Je to věc názoru, ale podle mě je nabídka Skylinku pořád mnohem lepší :(

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já souhlasím částečně taky, ale bohužel ten zbývající výběr není kdovíjak velký. Až se přidá všechno ze seznamu, nebo aspoň většina, tak už toho opravdu moc nezbude. To už pak bude jen pár ještě dalších HD verzí (s velkou pravděpodobností Fishing&Hunting, BBC, CNN, Euronews/s menší Óčko, VH1, Mezzo, C Music, Extreme Sports, Discovery, MTV) + HD Slováci (TA3, 1, 2/možná i Markíza, Joj, Plus) + pár zcela nových stanic (Shorts, Ginx a něco atraktivnějšího) + experiment... a to bude v podstatě konec. Pak už vážně nebude co přidávat.. Ale tahle fáze výhledově zahrnuje tak příští rok... Bavíme se o 2017/18. Když z mnou nahozeného seznamu do konce 2016 přibude půlka bude to reálný úspěch. Ale souhlasím, že v případě Shitboxů HD není moc o co stát a je to spíš do počtu.

 

Pepe: Joj Cinema HD vypadá nadějně... Zbytek Slováků v HD... jak píšu výš... spíš až příští rok... zda-li vůbec.

 

Tommy: Joj Cinema HD se snad povede... ale nepředbíhejme... Nick Jr. je zatím bez CZ audia... a jelikož HD verze normálního Nicku má přednost... nebude to hned... ale do budoucna ano. Třeba aspoň v angličtině jako doposud Nick HD, i když tomu nevěřím, protože by pak lidi chtěli i Disney Junior (též pouze v AJ). Uvidíme. Co se Déčka a Artu týče, chápeš to správně. Nejpozději příští rok by se měli rozdělit. Spíš už letos na podzim. 24h vysílat asi hned nebudou, ale určitě pojedou déle (Déčko aspoň do půlnoci a Art aspoň od odpoledne)... Dobré je, že budou oba v HD. Ze začátku spolu a pak zvlášť. Já bych Skylink ani jiný sat (Digi/Freesat) nemohl. Když pominu lokalitu, tak mě odrazuje technická kvalita. A nabídka je diskutabilní. Kvůli pár programům... nevim nevim.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jack: k té Shorts TV a Ginx - zrovna před pár dny mi z UPC na FB odpověděli, že o oba tyto kanály už nemají zájem.. ale kdoví jak to bude časem, Shorts TV ještě stejně nemá českou lokalizaci a Ginx ji má jen zčásti.. navíc loni nějak v srpnu jsem se jich ptal na Food Network, řekli mi, že ho nezařadí a asi za 2 týdny už byl v nabídce.. myslím že zrovna ta Shorts TV, kdyby vysílala s českým dabingem by byla hodně zajímavým programem...

 

Jinak s tím Skylinkem, věřím, že technicky má asi UPC vyšší kvalitu, třeba u HD, ale pro mě je nejhorší problém ta Muzika CS, kterou prostě nedokážu překousnout, tu bych chtěl fakt za každou cenu.. navíc Skylink má i Kino CS, Doku CS, Rik, Boomerang atd.

Pak je u Skylinku výrazně lepší nabídka SK programů... navíc je tam Doma, Dajto, Wau, Lux a Rik a z těch základních slovenských už jsou úplně všechny v HD, zatímco u UPC ani jeden.. no a pro mě je výhodou i možnost vybrat si lepší přijímač, u UPC mám CA modul a ty Horizon boxy bych nechtěl ani za nic, nemožnost přiřadit si k jednotlivým kanálům čísla podle sebe je pro mě prostě nemyslitelná.. ale jinak z kabelovek určitě souhlasím, že UPC je jedna z nejlepších, možná i úplně nejlepší... pro mě by bylo ideální nechat si u UPC Komfort + Superfilm+ Filmboxy a k tomu si vzít od Skylinku jen balíček s Film Europe + CS TV a byl bych úplně štastný.

 

Jinak jak jsem psal o tom, že je i řada SD kanálů, které v UPC chybí, tak kromě Kina, Doku a Muziky bych si přál i TV Regina. Vím, že v tomhle se mnou tady na fóru asi většina lidí souhlasit nebude a vím, že ta stanice je hodně amatérská, dost bizarní a působí legračně, ale na druhou stranu myslím si, že určitě by ji sledovalo víc diváků než ty stanice v ruštině nebo čínštině. Navíc Regina je jeden z mála kanálů, který se zaměřuje spíše na starší diváky a dnes už prostě mladí lidé lineární vysílání tolik nesledují a vyloženě pro starší je tam prakticky jen Šlágr a Barrandov Muzika. A myslím si, že třeba Šlágr není o moc profesionálnější než Regina. Navíc bych se klidně vsadil, že Regina by měla několikanásobně vyšší sledovanost než třeba Russia Today nebo ty chystané Fightboxy, Fashionboxy apod.

 

No a pak je ještě jedna věc, která mě u UPC trochu mrzí a to je absence TV Praha. Nemám vůbec nic proti Plzni, ale ZAK TV vysílá jen 30 minut denně a to už mohli dát na ty Regiony + a ne tím zaplácnout celou pozici.. a ani ta RT Ústecko mi zas tak zajímavá nepřijde.. přece jenom Praha je hlavní město a myslím, že Praha TV by tam být měla..

 

Ale nechci aby to vypadalo,že UPC jen kritizuji, v počtu HD programů jsou jasná jednička v ČR, komunikace s nimi byla vždy perfektní, internet mají asi taky nejlepší v Česku a i když mě u některých kanálů mrzí, že tam nejsou, tak to dokážu jakžtakž pochopit, ale to, že nechtějí přidat Muziku CS, to prostě nepochopím a to mě mrzí opravdu moc. Kdyby přidali Muziku CS, tak budu UPC úplně milovat :D

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty slovenské programy v HD verzi určitě nebudou .JOJ a Markíza si stěžují na vysílaní v ČR .Některé menší IPTV televize už je dokonce i vyřadily.

 

někde jsem četl ,že Muzika CS, Kino CS ,Doku CS, Film Europe Channel HD je jeden balík ,který se nabízí operátorům. Tak mě zaráží proč nemají zbytek.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty slovenské programy v HD verzi určitě nebudou .JOJ a Markíza si stěžují na vysílaní v ČR .Některé menší IPTV televize už je dokonce i vyřadily.

 

někde jsem četl ,že Muzika CS, Kino CS ,Doku CS, Film Europe Channel HD je jeden balík ,který se nabízí operátorům. Tak mě zaráží proč nemají zbytek.

A Selfnet v Ivančicích má všechny slováky v HD už dlouho...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74
To jsou dva. Třetí od července bude E! Entertainment HD, pokud stihnou smlouvy, a další se uvidí...

 

Kompletní seznam všeho, co se chystá...

360 tunebox HD (pravděpodobně letos, možná již v létě)

AXN HD (česko-slovenská verze místo současné maďarské, pravděpodobně letos)

Crime & Investigation HD (podle sledovanosti SD verze, ale pravděpodobně letos)

ČT24 HD (letos, pravděpodobně léto)

ČT Art HD (letos, pravděpodobně léto, samostatně pravděpodobně podzim)

ČT Dečko HD (letos, pravděpodobně léto, samostatně pravděpodobně podzim)

Discovery ID Xtra HD (pravděpodobně letos)

Discovery Science HD (pravděpodobně letos)

Discovery Turbo Xtra HD (pravděpodobně letos)

Disney Channel HD (odbavení je HD, pravděpodobně letos, pravděpodobně podzim, možná česko-slovenská verze místo současné evropské)

Docubox HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

E! Entertainment HD (pravděpodobně letos, pravděpodobně léto místo Universal Channel)

Erox HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fashionbox HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fashion TV HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fast&Fun (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fightbox HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Film+ HD (podle sledovanosti a počtu nativních pořadů, ale pravděpodobně letos)

Filmbox ArtHouse (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

Fine Living HD (nemám informace, ale pravděpodobně letos)

HBO2 HD (prostorové české audio, pravděpodobně letos)

HBO3 HD (prostorové české audio, pravděpodobně letos)

History 2 HD (po připojení českého audia, ale pravděpodobně letos)

Joj Cinema HD (možná letos)

Megamax HD (pravděpodobně letos)

Minimax HD (pravděpodobně letos)

Nat Geo HD (česko-slovenská verze kopírující SD místo současné evropské, pravděpodobně letos)

Nick Jr. (po připojení českého audia, nemám informace, ale pravděpodobně přelom roku)

Nickelodeon HD (české audio, pravděpodobně letos, pravděpodobně podzim, možná česko-slovenská verze místo současné evropské)

Paprika TV HD (pravděpodobně letos)

Prima Comedy Central HD (podle sledovanosti SD verze, pravděpodobně na přelomu roku)

Rebel HD (pravděpodobně letos)

Relax HD (pravděpodobně letos, pravděpodobně léto)

Spektrum Home HD (pravděpodobně letos společně s přechodem SD verze na 16:9 a jejím vyřazením)

Viasat HD (nemám informace)

Viasat Nature (nemám informace)

 

Teď je to hezky pohromadě. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet... :jocolor:

 

....teda bylo by to hezký,ale je na tohle všechno vůbec volná kapacita ?!? :?::?::?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že v případě HBO2 HD/HBO3 HD/Nickelodeon HD jde pouze o připojení další audio stopy, u AXN HD/Nat Geo HD jde jen o výměnu existujícího feedu a duplicitní SD verze budou všechny časem vyměněné za HD varianty (z tohoto seznamu dejme tomu Crime & Investigation/Discovery Science/Disney Channel/FashionTV/Film+/Fine Living/Fishing&Hunting/Megamax/Minimax/Paprika TV/Spektrum Home + ze současné nabídky dejme tomu AMC/Cinemax/Cinemax 2/History/NGC Wild/Spektrum/Animal Planet/Nickelodeon/AXN + zrušení Discovery ID, Discovery World + Universal Channelu) díky čemuž nějakých 15-20 SD kanálů zmizí... plus ty SD kanály co přežijou se překlopěj do MPEG4... navíc analog taky nepojede věčně... a nějaký místo je ještě teď... takže skutečně nových programů... většinou už rovnou v HD... bude cca 15-20... jmenovitě 360 tunebox HD, Discovery ID Xtra HD, Discovery Turbo Xtra HD, Docubox HD, E! Entertainment HD, Erox HD, Fashionbox HD, Fast&Fun, Fightbox HD, Filmbox ArtHouse, History 2 HD, Joj Cinema HD, Nick Jr., Viasat HD, Viasat Nature + možná ještě něco... což vychází na nějakých 3-5 muxů... na což s vyřazenými SD verzemi rozhodně místo bude... i když to možná bude tak akorát... Za rok se teda dostaneme podle mě na nějakých 75-80 programů v HD... a pak už to bude přibývat opravdu pomalu... a důvod proč jsem nezahrnul klasické české programy... hlavně ČT, ale i Novu a Primu... plus HBO... je myslím jasný... vypnutí SD verzí v těchto případech by bylo kontraproduktivní... a akorát lidi naštvalo. Ale berte to všechno jen orientačně... jak to cca na následující rok a půl vypadá :jocolor:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...