Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

to Pavel m

 

tohle jsem se dotazoval ráno na UPC, v řazení není plno SD Programů, které běží doposud. Navíc je tam uveden Country No. 1 chybí Arena sport 1+2 a odpověď, že Eroxxx Hd bude v balíku Filmobox nebo pro dospělé, tak to děkuji. Několik minut jsem porovnával jejich seznam a dle nového bychom měli přijít o cca. 15 programů v SD. Jen seznam.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Dobrý den.

 

Abych upřesnil diskuzi. Žádné SD programy zatím vyřazovat nebudeme. Uvedený seznam, který zde sdílíte, byl pouze předběžný a nebyl finální. Neobsahoval pozice nad 220, které na HD Mediaboxu a HD DVR Mediaboxu standardně jsou.

 

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.

 

Abych upřesnil diskuzi. Žádné SD programy zatím vyřazovat nebudeme. Uvedený seznam, který zde sdílíte, byl pouze předběžný a nebyl finální. Neobsahoval pozice nad 220, které na HD Mediaboxu a HD DVR Mediaboxu standardně jsou.

 

David - UPC

 

 

mě by zajímalo, kam to naladíte ?Pásmo UHF je plný .Možná zrušíte poslední 4 analogová programy, které jsou v pásmu UHF a ještě vysílají z hlavní stanice v Meziboří.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Pavle, aktuálně se snažíme převést SD boxy na HD boxy, teprve pak začneme řešit případné vypínaní SD programů (které jsou zároveň v HD verzi)

 

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...