Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

sweet.tv je nějaká podivná ukrajinská firma, těch 25 kč je jen na 1 měsíc, pak 239 kč,, nespolehlivý méně kvalitní obraz, platba je prý do zahraničí.

Dalbych tady odkaz na tyto info, ale nejde to s odkazem odeslat. Tak Google a "sweet.tv netestoval jste to někdo"

 

 

Upraveno uživatelem bnone
  • Kabel 300 Mb/s
  • Basic
  • Klasik
  • modem
  • OV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Sweet mám zaplacené už asi půl roku. A je pravda že je to takové zmatené ohledně informací o nich. Nicméně mám nastavené předplatné přes google play. Kde se mi z kreditu strhává 60kc. Původní cena byla 75. Když jsem psal na podporu jak dlouho mi ta cena 60kc zůstane nez se navýší tak mi napsali pokud nezrusim předplatné tak mi to poběží dál za tuhle částku. Že je to nějaká promo akce která bezela na zacatku. Nevím jak dlouho ta služba bude fungovat nebo jestli mi začnou cachrovat s cenou tak to zruším a budu hledat dál. Ale zatím za tu částku si nemůžu stěžovat.

Jo najde se pár chyb v aplikaci jako nemožnost zapínat titulky nebo zvukové stopy. A taky zpětné shlédnutí není všude aktivované. U některých kanálu je horší bitrate viz poslední přidané MTV. ale drtivá většina kanálu je v pohodě koukatelna. Některým chybí celostránkové epg to tam taky chybí a řazení kanálů. To jsou asi výtky na tu apku.

 

O stabilitě - občas jsem zaznamenal že se zasekával obraz když bylo MS ve fotbale ale od té doby je to úplně v pohodě. Mám to roznesene na 3 tv a na všech problém nemám žádný.

A jako hlavní plus beru rychlost přepínání kanálů nebo přetáčení pořadu. To je nesrovnatelné oproti Vodafonu. Další fajn věc je když sleduju pořád zpětně tak při skončení času pokračuje dál v programu takže nemusím nic složite vyhledávat.

Vím že na konci roku byl na slevomatu voucher kde ta cena na rok taky vycházela kolem 60kc. Ale jak dlouho a hlavně jestli jim to lidi budou platit za těch 260kc těžko říct. Pac za ty peníze z těch akci to asi dlouho udržitelné není.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nemam
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2023 v 15:19, Ondra - Vodafone napsal:

@marek-81 Pěkný den, Marku, tarif Vodafone TV Klasik bez set-top boxu neprodáváme. 

To je pro mě teda nová informace, že bez HW příslušenství to nejde. Já sám jsem si tarif bez set-top-boxu objednával a to už po sloučení UPC s Vodafonem.

Minimálně by mělo fungovat vrácení pronajímaného HW, který nechci používat, což tedy nevím, jestli je nově vázané i na ukončení tarifu nebo jak...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...