Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

V 6. 8. 2022 v 17:06, Adolf.Shitler napsal:

PL už se hraje, takže žádná jednání nemají význam (aspoň ne na tuto sezónu). Ale popravdě je to i zbytečnost, protože fotbalový fanda si jistě už našel 2 stovky měsíčně a pořídil třeba Skylink Live s C+ Sporty (určitě nečekal, jestli se někdo s někým dohodne nebo ne a zatím koukal do zdi).

Ač jsem s Adolfem každou chvíli v rozporu , tak tady s ním musím souhlasit. Chci to , tak si to seženu a nebudu brečet.Skylink může udělat balíček za 189,- U ostatních poskytovatelů to tak jednoduché není , protože nevlastní práva a skylink jim to přeprodá ne za počet sledujících , ale za vysokou částku , kterou ten operátor musí od zákazníků vybrat. Což znamená zdražení balíčků pro všechny i pro ty , co ten kanál nechtějí. Já jsem si zaplatil zatím měsíc skylink  a uvidíme . Dokonce jsem tím vyřešil problém sledování zpětného shlédnutí , protože jako každý operátor kromě Vodafone umí spouštět aplikaci na kterémkoliv android boxu. Dokonce dle diskuzních fór i ten ošklivý nefunkční box od O2 po aktualizaci na Android to prý zvládá bez problémů.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keramik

Nevím zda dezinformuješ úmyslně, čí nevědomky. K žádnému zdražení při přidání C+sport nedochází a nedojde.

Vodafon již avizoval že o C+sport nemá zájem, O2 jakoby jedná, nejedná a jediný kdo tedy zatím uspěl je T mobile TV a protože jsem jeho klientem,

mohu všem v klidu sdělit, že k žádnému zdražení nedošlo. Příště si prosím ověř informace.

  • Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • ca modul
  • Praha 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůj příspěvek nějak nejde pochopit. Arsenal1 píše, že kanál přidali a přesto nezdražili. UPC/Vodafone taky nezdražil, když přidal Nova sport 2.3.4. Asi nechápeš význam psaného slova...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@arsenal1 si ve svém příspěvku trochu odporuje.V jedné větě napíše,že "K žádnému zdražení při přidání C+sport nedochází a nedojde" a v druhé větě napíše,že "Vodafon již avizoval že o C+sport nemá zájem"Tak by mě zajímalo,jak to tedy myslel. Narozdil od @arsenal1  jsem @keramik pochopil přesně tak,jak posléze dovysvetlil. 

Navic jsem nikde ofi.  nečetl,že by VF neměl zájem o C+sport.Všude proklamují,že jsou se Skylinkem v jednání a zajemby byl.A jestli nakonec C+sport zařadi a souběžně zdraží,tak se to stejne bude formulovat tak,že ke zdražení stejně muselo dojit z důvodů  vyšších nákladů na provoz sítě atd.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a já jsem to pochopil tak, že @arsenal1 je klientem T-Mobile, jak píše a ten přidal C+sport, aniž by zdražil. Asi máme každý jiný náhled na dané téma. A o nezájmu VF o C+sport jsem četl např. zde https://www.lupa.cz/aktuality/vodafone-se-nechce-poustet-do-bitek-o-sportovni-prava/

Upraveno uživatelem tramin
  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám , pokud to myslel takhle tak má pravdu , t-mobile zatím opravdu nezdražil. Na drudou stranu oni mají jednu obrovskou výhodu v tom , že "domov" anglické ligy byla dlouhá léta DIGITV/TELLY a ti vysílají na stejné družici jako T-mobile , takže přechod k nim bude pro fanoušky premier league (využívající satelit ) nejjednodušší a zřejmě počítají , že tím pokryjí investici do nákupu práv.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK.Ale to neznamená,že VF by nemohl,pokud by se domluvil a zařadil C+sport,zdražit.A k tomu článku.Ten jsem pochopil tak,že VF nehodlá vykupovat sportovní práva a spustit vlastní tv stanici,která bude výhradně v jejich síti.Stanici C+sport Skylink spustil a dal nabídku ostatním operátorům ohledně zařazení.Už je jenom na té domluvě mezi Skylinkem a operátory.Tohle není nic o tom,že by neměl VF zájem o zařazení C+ sportu.Navíc v článku není ani jedna zmínka o C+sportu.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...