Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Vůbec se nebojím to napsat.A napíšu to klidně znova.Tv8 a Tv ABC jsou zlodějské tv a v rámci některých svých pořadů i vymivají lidem mozek.Aspoň z mého pohledu.Na druhou stranu jsou lidi  většinou svépravní,takže je jejich svobodna vůle, ze těm rádoby věštcům zavolají a ještě tomu věří.Nebo že věří tomu,že ty sklíčka,co vydávají za bůhvico,jsou originály.Ale jak se říká,nechci slevu zadarmo.Nakonec se určitě diví,až jim dojde účet za telefon,kolik ze musí zaplatit.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stanice může vymývat mozek jenom tomu, kdo si ho vymývat nechá. A pokud je takový člověk svéprávný, pak je to jeho věc a všech ostatních zcela zbytečná starost.

Jinak tedy TV shop jako je na ABC TV je i na Barrandově a snad ještě na pár dalších stanicích (tuším na CS Mystery jsem něco jednou zahlédl). A opět je každého soukromá věc, jestli tam volá a nakupuje nebo ne.

Výše uvedeným pochopitelně nechci popírat, že jak ABC TV, tak i TV8 jsou pro mě jenom sra*ky, bez kterých bych se v kabelovce klidně obešel.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Hezký den, díky za upozornění, nejsem fanoušek TV8, takže jsem přehlédl, že jde o posun, nikoliv o nové zařazení 🙂 V příspěvku jsem to upravil. 

@namec Jestli se to děje i po vypnutí a zapnutí boxu, tak nám prosím buď zavolejte na 800770077, nebo nám pošlete fotku a popis přes https://tam.je/forum a předáme k prověření. Díky 🙂

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...