Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Pavel m napsal:

celý den v práci a ještě doma, to už začíná být dost

...to jsem nějak nepobral. On ti někdo drží pistoli u hlavy aby ses na to koukal? Nevím, ale je tam asi 200 dalších kanálů.

Upraveno uživatelem Medvěd
  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je to zklamání, TV Praha mi bude chybět. Nechápu její vyřazení, stejně tak u TV Brno 1, u které jsem spíš doufal, že ji časem dají celoplošně. Obecně už tak je regionálních stanic v nabídce dost málo, takhle už bude ta nabídka regionů dost mizerná, zvlášť když to srovnám třeba se SledováníTV.cz.

Chtěl bych se zeptat @Ondra - Vodafone - proč chce Vodafone vyřadit TV Praha a TV Brno 1?

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, marek-81 napsal:

@Jack_6428no asi nestál, ale situace je nyní diametrálně jiná. Jde i o vysílání v ukrajinštině pro desetitisíce uprchlíků. Kdyby u nás byla válka a tisíce Čechů by uteklo třeba do Rakouska, taky by jistě operátoři zařadili České programy o které by jinak Rakušané nestáli. Chce to trochu empatii. 

Jo tak to bych chtel videt jak ostatnim na nas taky tak zalezi. Tak aby to bylo komplet mohla by bejt ta AlJazeera nekdy. Btw ty Vietnamsky kanaly jsou fuc.

před 2 hodinami, Medvěd napsal:

...to jsem nějak nepobral. On ti někdo drží pistoli u hlavy aby ses na to koukal? Nevím, ale je tam asi 200 dalších kanálů.

Spis mu pujde o princip ze to je vsude. A ze by mohli bejt i kanaly pro jiny mensiny. Treba v kontrastu vyrazeni regionu tohle fakt vypada smesne.

Upraveno uživatelem Jack_6428
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 2. 2022 v 0:30, Jack_6428 napsal:

Já taky ne, ale tv stanice arte už kdysi v nabídce byla (myslím, že ještě v UPC), ale pak jí vyřadili :(. Její návrat bych si přála, ale asi to nedopadne odhaduji. 

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prijdu vecer domu, pustim si TV a co na mne ceka? Vsechny ulozene kanaly rozhazene a to tak totalne, ze vubec nevidim pozice 1 - 5, dalsi poradi nahodne rozhazene s dalsimi chybejicimi pozicemi (napr. 37 - 41 a jine). Nekdo ve Vodafonu neco zkousel, nebo? Pak uz jen zbyva chyba v TV Sony, coz mi nedava moc smysl...TV Sony s CA modulem.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Jack_6428 napsal:

Jo tak to bych chtel videt jak ostatnim na nas taky tak zalezi. Tak aby to bylo komplet mohla by bejt ta AlJazeera nekdy. Btw ty Vietnamsky kanaly jsou fuc.

 

@Jack_6428asi nechceš zažít to,co teď zažívají ukrajinci.A kdyby se nedej bože válka posunula dál na západ a i my jsme musely utíkat,tak by si byl určitě rád,kdyby si měl nějaký zprávy z domova v mateřštině.Možná ty ne,protože umíš anglicky,ale ne všichni.A že VF nevysílá AlJazeera a vietnamské stanice.Asi to bude tím,že tyto menšiny si mohou pořídit v klidu sat.vysílání.To asi UA ted nebude řešit.Ono by ideální,kdyby Čt zařadila do svéh vysílání zparvodajský blok 2-3x denně v ukrajinštině.Slováci toto už zvládli.

  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 1
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče
před 16 hodinami, Tommy Kindernay napsal:

Pro mě je to zklamání, TV Praha mi bude chybět. Nechápu její vyřazení, stejně tak u TV Brno 1, u které jsem spíš doufal, že ji časem dají celoplošně. Obecně už tak je regionálních stanic v nabídce dost málo, takhle už bude ta nabídka regionů dost mizerná, zvlášť když to srovnám třeba se SledováníTV.cz.

Chtěl bych se zeptat @Ondra - Vodafone - proč chce Vodafone vyřadit TV Praha a TV Brno 1?

Hezké dopoledne, smlouvu ukončil provozovatel vysílání, ne my. Kolegové mi ale psali, že tyto regionální zprávy jsou teď víc zastoupené v regionální televizi (pozice 142). 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Tak BBC World jste mě opravdu hodně naštvali. Kdybyste raději vyřadili TA3, která se teď po odkupu majitelem Dezinformačních... ehm, pardon, Parlamentních listů (a také oněch dvou vyřazovaných regionálních kanálů), stane stejně nedůvěryhodným médiem, jako onen web a místo něj zařadili onu RTVS 24, udělali byste líp. Ale hlavně, že se můžeme celostátně podívat na regionální zprávy z Liberecka (nic proti lidem z Liberecka, ale myslím, že mimo region to moc lidi zajímat nebude). No, opravdu ty služby vylepšujete, jen co je pravda.

 

Ale zase, abych jen nekritizoval, celostátní vysílání regionálních mutací ČT1 byl krok správným směrem, i když vysvětlovat mojí matce proč najednou vidí na jedničce pražské zprávy a ne ty brněnské a že si musí přepnout jinam nebyl zrovna jednoduchý úkol 😅 Ale jsem rád, že jste se konečně zařadili po bok všech ostatních operátorů, byť vám to tedy neskutečně trvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...