Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Před hodinou, kraftwerk007 napsal:

Pokud je ČT ulhaná, tak jestli hledáš pravdu, tak se dívej na Russia Today...

Aha! Koukám, že jsem narazil na ty, co na tu Fialovo "pravdivou" televizi nedají dopustit a její kritika se jich bytostně dotýká... A klasickou reakcí těchto lidí na jakoukoliv kritiku, je samozřejmě okamžitý útok a obviňování z rusofobie, jak se právě ukázalo. Proboha, proč do toho pletete nějakou Russia Today? To to máte opravdu v hlavě tak vypatlaný, že jedno jediný slovo u vás vyvolává tak nenávistný reakce? ☹️

Ale nechci se tady s nikým dohadovat o politice, ta sem vůbec nepatří. Takže končím, můžete tu po mě dál plivat a ujišťovat se, jak je ČT skvělá. Já už se k tomu dál vyjadřovat nebudu. 

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 2
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RichardHorcic Jestli máte pocit, že veřejnoprávní médium neplní svou zákonnou povinnost, jste dle zákona povinný to nahlásit a tím rozhodně není myšleno na nějakém soukromém fóru. Jak tu už mnozí psali, nikdo Vás nenutí na ČT resp. na její regionální mutace koukat. Já si třeba myslím, že ačkoliv pro mě jsou v naší malé republice regionální mutace zbytečné a v té české by mělo být více regionálně moravských a slezských zpráv (a to na TV koukám naprosto minimálně), přidání regionálních mutací rozhodně vítám i když pro mě je užitná hodnota pod hranicí jednoho promile.

PS: Kdybyste se ptal, kam zmizel Váš předchozí příspěvek, tak jsem ho skryl. Neměl žádnou vypovídající hodnotu a vyhodnotil jsem ho nejenom jako odporující pravidlům fóra (nad čímž občas přimhouříme oči), ale i hloupým. Já chápu, že máte potřebu vyjádřit Váš názor, stejně jako většina z nás zde, i když je to občas OT, ale je třeba se občas chytnout za nos, před odesláním příspěvku si dát chvilku času a použít autocenzuru. Tak, jak by to mělo být ve skutečném životě. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, RichardHorcic napsal:

Aha! Koukám, že jsem narazil na ty, co na tu Fialovo "pravdivou" televizi nedají dopustit a její kritika se jich bytostně dotýká... A klasickou reakcí těchto lidí na jakoukoliv kritiku, je samozřejmě okamžitý útok a obviňování z rusofobie, jak se právě ukázalo

Jseš si jistý významem slova "rusofobie"?
(Na tom příspěvku, který celé toto odstartoval, je jasně vidět, kam vede unáhlenost. Zcela subjektivně si myslím, že by ten příspěvek nevzbudil takový odpor, kdyby si nepoužil jeden konkrétní termín. Zbytečně.

 

A když jsme u těch fóbií - nedávno jsem se dozvěděl, že existuje i cenosilicafobie. Jde (prý, nemám ověřeno) o chorobný strach z prázdné sklenice od piva. V tom případě tady na Žižkově nejsilnější fóbie 😄

Upraveno uživatelem Medvěd
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu by si každý měl umět vybrat sám. Já jsem například za totáče  denně sledoval zpravodajské relace  západoněmecké ARD z vysílače Ochsenkopf.

Byl to dezinformační kanál ? Nemohu říci , že bych se vším souhlasil. Ale byl jsem potěšen, že si mohu vybrat.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Březnová rošáda stanic 

 

 K začátku jara patří i pořádný úklid, proto jsme se stanicemi Vodafone TV trochu zatočili. Na konci března vypínáme: 

 

TV Praha

regionální televize pro Prahu

 

TV Brno 1

 

regionální televize pro Brno

 

BBC World

 

světový zpravodajský kanál

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Zmatený 1
  • Smutný 4
  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...