Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, technik napsal:

Tak dneska byly spuštěny v celé republice programy ČT 1 HD SM a ČT 1 HD JM

Tak to nás potkalo neuvěřitelný štěstí... už jsem bouchnul šampáňo!  Já nechápu, proč VF zařazuje další dvě ulhané ČT1, když tam vysílají z 99,99% naprosto to samé, jako na klasické ČT1. K čemu budou lidem tři téměř identické programy?  Já chápu, že za atraktivnější programy by musel Vodafone asi něco připlatit. Ale takhle si alespoň připíše body, že zlepšuje služby zákazníkům... 😕 

  • Souhlasím 2
  • Nesouhlasím 9
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Tak to nás potkalo neuvěřitelný štěstí... už jsem bouchnul šampáňo!  Já nechápu, proč VF zařazuje další dvě ulhané ČT1, když tam vysílají z 99,99% naprosto to samé, jako na klasické ČT1. K čemu budou lidem tři téměř identické programy?  Já chápu, že za atraktivnější programy by musel Vodafone asi něco připlatit. Ale takhle si alespoň připíše body, že zlepšuje služby zákazníkům... 😕 

Tak se na ty kanály nekoukej. Nebo tě někdo násilím nutí ?  Ovladač má tu výhodu, že můžeš přepnout jinam. ...... a nebo TV vypnout úplně.

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod je ten, že jak celostátní, tak regionální mutace ČT1 jsou všechny naráz i v terestriálním vysílání a divák si může sám vybrat, co chce sledovat. V SAT vysílání je to úplně stejné, také jsou šířeny jak ČT1, tak ČT1 JM, tak i ČT1 SM (vše pochopitelně v HD, ale to už snad netřeba zdůrazňovat).
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, RichardHorcic napsal:

Tak to nás potkalo neuvěřitelný štěstí... už jsem bouchnul šampáňo!  Já nechápu, proč VF zařazuje další dvě ulhané ČT1, když tam vysílají z 99,99% naprosto to samé, jako na klasické ČT1. K čemu budou lidem tři téměř identické programy?  Já chápu, že za atraktivnější programy by musel Vodafone asi něco připlatit. Ale takhle si alespoň připíše body, že zlepšuje služby zákazníkům... 😕 

Pokud je ČT ulhaná, tak jestli hledáš pravdu, tak se dívej na Russia Today a v HD!

  • Souhlasím 5
  • Nesouhlasím 1
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3x CAM, modem Technicolor
  • Liberec
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, RichardHorcic napsal:

Tak to nás potkalo neuvěřitelný štěstí... už jsem bouchnul šampáňo!  Já nechápu, proč VF zařazuje další dvě ulhané ČT1, když tam vysílají z 99,99% naprosto to samé, jako na klasické ČT1. K čemu budou lidem tři téměř identické programy?  Já chápu, že za atraktivnější programy by musel Vodafone asi něco připlatit. Ale takhle si alespoň připíše body, že zlepšuje služby zákazníkům... 😕 

Tak se na ne nedivej. Ja naopak rad uvitam videt v 18 hod Report z Ostravy

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...