Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

@Pavel m Tak když si Prima domluví exkluzivitu s O2 a T-mobile? Navíc je to podobný program jako Nova Gold a podobné. Jako xtou reprízu VKV snad už nemusí nikdo. To, co vysílají najdu i na Prima play (a to, co ne, tak evidentně nepotřebuji). Je to za mě (a tím neříkám, že mohu mít menšinový názor) zbytečný kanál jako třeba Prima +1. Navíc je to vcelku těžká volba zařazení takových kanálů. Platit za jeho distribuci, když po měsíci bude naprostá minimum pravidelných sledujících a řešit následně zdražení služeb, byť jen o pár korun ... To ať si Prima ten kanál nechá. Stejně nepochopitelné pro mě je, proč operátoři musí platit za kanály, které jsou volně v DVB-T.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 3 hodinami, Pavel m napsal:

VF není schopen přidat Prima Star

A vám s odpuštění tento další nesledovatelný český komerční hnoj a odpad chybí? Mě teda opravdu ani náhodou, zrovna tak jako nikdy např. vůbec nesleduji všechny Novy co jsou v pozemáku a podobně. Z celého CZ pozemáku DVB-T2 je sledovatelná jedině tak ČT, NOE, TV Slovácko (TVS), Prima ZOOM s Prima MAX a pak už vůbec nic. Za mě rozhodně raději zařadit Trojku HD od RTVS než nějakou další nesledovatelnou capinu od Primy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...