Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Risoner.77

ale exkluzivita by snad platila pouze na jejich 'autorské' kanály (viz. O2 Tv), ne? jinak na fcb VF je odpověď právě na tento dotaz, že jednani opravdu prý probíhají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wikipedie

Prima star začne vysílat:

Vodafone: Přibližně od 1/2 července (ale nepíšou, kterého roku)

Nova:

Nova Sport 3 a Nova Sport 4 odstartují 13. srpna, k dispozici budou v O2 TV a T-Mobile TV.

Stanice Nova 2 se přejmenuje na Nova Fun, odstartuje Nova Lady pro ženy.

Nova bude na podzim posilovat také svou on-line videoplatformu Voyo. Objeví se zde nový formát Voyo Original, což budou tituly vznikající přímo pro tuto službu.

 

Spoustu programů, které bude vysílat jen část operátorů.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • upc modem technicolor 7200
  • Jindřichův Hradec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám cosi jako "Komort" nebo jak se to jmenuje, ale protože mě baví sport, tak k tomu mám legálně i O2TV a leccos má i Tipsport TV, který je také snadno zaplatitelný a dosažitelný. Vzhledem k tomu, že jakékoli zpětné sledování na Horizonu je i přes 300Mb download mimo HD kvalitu a portfoliem programů mě UPC/Vodafone baví nejméně, tak počítám, že z těch tří "dodavatelů" se zbavím televize od UPC/Vodafonu. Nijak mě to netlačí, finančně je mi to fuk, ale na co bych se tady asi koukal co mně ti ostatní nenabídnou?
A už se těším na kecy kabelovka versus IPTV. Hmm: radši IPTV než nic.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když nejsem fotbalový fanoušek,tak si myslím,za tyto stanice by melo být v nabídce.Je dobrý,že jednají o zařazení a není to o striktním  NE,jako je tomu u RTVS 3.Je ale pravda,že si nevybavuji,kdy naposledy přidali něco kloudnyho,kdy by aspoň část zákazníků byla spokojena.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, oni už to psali kolegové někde ve vedlejším vlákně - kdo chce sport, tak to O2TV už stejně nejspíš má, tak co. Jedna věc je Nova 3 a Nova 4, ale druhá věc je česká první fotbalová a hokejová extraliga, které jsou jen tam. A kdo má O2TV, tak vlastně bude mít i tu Nova 3 a Nova 4... Možná Vodafone pro velký zájem zařadí Nova Lady :-)

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 7 hodinami, marek-81 napsal:

Fakt uvažuji o návrat k dvbt2

Nezlobte se na mě ale to že nejsou v kabelu nové české odpadové stanice z pozemáku typu Prima Star a podobně mě vůbec nevadí. Navíc mě tato stanice a jim podobné vůbec nechybí a ani k jedné TV v domácnosti jsme nově nepořizovali settopbox DVB-T2 HEVC/H265!!! Kdokoliv komu tato stanice chybí si ke kabelu UPC tento settopbox může pořídit za pár koruna a už jsem viděl dokonce na eshopech ve výprodeji asi už za 300 Kč nebo dokonce aj za 250 Kč. Co  mě ale opravdu velmi vadí je že Vodafone umíněný jak malé děcko a nechce za žádnou cenu zařadit slovenskou Trojku od RTVS a další obsahově kvalitní stanice třeba o cestování jako je Travel XP HD a podobně. Osobně si myslím že dost diváků by ocenilo aj zařazení stanice s vážnou hudbou Stingray Classica HD. Jinak jsem velice rád že nejsou v nabídce další totální nesmysly jako je Prima +1, Nova +1 a podobně.

V 4. 8. 2021 v 15:52, cvancara napsal:

Jak kdyby toho sportu už nebylo přehršel. A celkem se divím, že když jeden něco nabízí, že si všichni myslí, že to musí nabízet všichni.

Přesně tak jak píšete a podle mě ten kdo je opravdu takový blázen do fotbalu není na druhé straně takový chudák aby si ke kabelu UPC ještě dokoupil aj balík O2 Sport Pack za 199 Kč měsíčně kde je to fotbalu určitě jak natentovaného. Kolik tam toho fotbalu je nedovedu posoudit, my osobně máte tento balík od O2 také a to jen kvůli jedné stanice O2 Tenis s babský  tenisem WTA. Kdyby byla možnost si koupit pouze ten samotný O2 tenis jen za 99 Kč bez dalšího sportu tak by to bylo úplně nej. 

Nyní jsem se díval na stránky O2 a zjistil jsem že mají asi nějakou novinku. Když si ale někdo ten balík Sport zaplatí na rok dopředu za 1799 Kč, tak ho má následně na jeden měsíc pouze  na 149,92 Kč a ne na 199 Kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...