Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

@notiziaJá mám HGTV HD zdarma přes Tivisat a není to špatný kanál. Večerní bloky jsou docela dobré. Samozřejmě je to tématicky zaměřený kanál pro diváky kteří mají rádi tento žánr. A ujišťuji tě, že když Discovery chce, tak má velmi kvalitní pořady. Třeba kanál Discovery Nove má super dokumenty nebo zábavné show. U nás jim prostě pšenka nekvete a tudíž nejsme pro Discovery prioritou a neinvestují tolik do vysílání. Ale to není chyba Disovery, to je slabost naší ekonomiky.

 

Jinak souhlasím, že nemít RTVS 3 je fakt ostuda pro VF.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimálně do doby, než tu bude Disney+, stanice NG/NGW/DC neskončí. Což bude někdy koncem roku, říjen-prosinec. A nejspíše ani krátce poté. Zatím je záměr si je udržet - minimálně k propagaci Disney+ dokud nebude mít dost předplatitelů. Na podzim se uvidí víc. Ale pokud by měly skončit, tak nejdříve na jaře 2022 ne-li později. Jinak ano, je fakt, že Disney kanály po světě postupně vypíná, hlavně Disney Channel(y), ale zatím to byly celkem rozvinuté VOD trhy.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ony ty programy CGTN a CGTN Documentary ,mají distribuci pouze v HD .Vodafone nemají na to ,žádnou zásluhu .Možná si toho ani nevšimly ,označní programu v EPC bez HD.

Mezinárodní kanály čínského broadcastera China Global Television Network (CGTN) byly 1.7.2021 na satelitu Thor 5 (0,8°W) překlopeny do vysokého rozlišení (HDTV). Stanice se vysílají na původních pozicích a v lepší technické kvalitě.

 

ona ta sledovanost asi nebude moc vysoká ,kdo jim asi rozumý???

 

 

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
V 2. 7. 2021 v 12:32, marek-81 napsal:

@notiziaJá mám HGTV HD zdarma přes Tivisat a není to špatný kanál. Večerní bloky jsou docela dobré. Samozřejmě je to tématicky zaměřený kanál pro diváky kteří mají rádi tento žánr.

Pochybuji o tom že u O2 bude ta verze co v Itálii. A co tem teda za žánr? Podle mě je málo která americká stanice z USA kvalitní obsahem a občané USA se dívají úplně na vše co se hýbe.

 HGTV nemohu posoudit ale až budu u známého co má O2 tak se schválně podívám co je to zač ale podle mě to bude stejný odpad od skupiny Discovery co je v kabelu UPC. 

Mimochode právě před chvíli jsem viděl v diskuzi na Parabola CZ ohledně této stanice tento příspěvek z 03.07.2021 kde se píše: HGTV je zbytečná tv. Prodávání a opravy lux. sídel v USA.

 

Podle mě to bude asi pravdivý příspěvek a takže další odpad z USA. To bych musel byt opravdu ujetý aby se díval na to jak někdo v USA prodává a opravuje luxusní sídla. Na toto bych nedíval aj kdybych za toto sledování této stanice s tímto obsahem dostal zaplaceno!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@notiziaitalská verze vysílá večer pořady z vlastní (italské) produkce. Například prodej nádherných domů na Sardinii apod. Je to zajímavé jak lidé udělají z třeba chátrajícího domu kde nikdo nebydlí roky luxusní dům. Ale jak píšu, v Česku se vysílá verze z USA, což je dáno rozpočtem. Je to pro Discovery levnější.

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...