Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

SK UPC má bohatší tv nabídku než české (UPC)vodafone. Hlavně ty jejich paskvily ABC a TV8! Co přidali opravdu stojí za to......Opravdu od spojení nepřidali kromě Love nature nic zajímavého. A s tou STV3 jsou fakt trapní když to jako jediní nechtějí zařadit,na rozdíl od ABC,TV8 a spol.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • CA moduly a Vodafone prémium box
  • Ostrava-Zábřeh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už tedy bude dalších 7 kanálu kvůli OH, neplánuje se test 4K? Když místní veřejnoprávní televize NHK v Japonsku tento formát přenosu potvrdila minulý rok během OH dokonce v 8K?. Zatím jsem zachytil, že Eurosport 4K bude vysílat na satelitu Astra 19.2, kmitočet 10994/H a bude možné sledovat ve 4K i na platformě Eurosport Player. 

A také chtěl bych poděkovat za aktuální seznam kmitočtů pro nás pár jednotlivců s CI+ modulem a kartou. Aktuálně je platný od 3.6.2021 do odvolání. Tak ještě jednou velký dík  😉

http://pics.vodafone.cz/2/pdf/frekvencni_prehled_digitalni_kabelove_televize.pdf

 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak za seznam kmitočtů také děkuji. Taková maličkost, vlastně by to měla být samozřejmost, ale potěší. Já se svými CI moduly problém s řazením programů nemám, zařídí to TV , Pokud by mělo dojít k přechodu  na Vodafone TV,  tak pro mne by to byla nepřekročitelná podmínka /pokud by to ještě v té době nebylo/. 

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peet

Tak jsem si všimnul, že VF odkódoval číňany , CCTV4 a CGTN Documentary , mám komfort, ale aby přidali něco kloudného to né, třeba nějaký evropský veřejnoprávní kanál, když už nám vzal TV5 Europe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...