Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

A myslíš,že to nějakýho zákazníka,který se "dožaduje" této stanice,zajímá?Ten vidí,že v tomto případě mají tuto stanici v nabídce Telly,O2 a T-Mobile.Navíc držitelem licence je Lama Energy group(provozovatel Telly) a ne O2.To O2 musel koupit práva na zařazení do nabídky. Něco jiného by bylo,kdyby se dožadovat přidání programu BBC EARTH.Tam má tu exkluzivitu T-mobile a nikdo jiny tuto stanici nenabízí.Ale jednou exkluzivita skončí...Jako mě osobně by se BBC Earth v nabídce líbila.Ale vím,jak se věci mají.O Love nature mě taky na FB psaly,že tuto stanici nezařadí a ejhle,je v nabídce.

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákazník, který se té stanice dožaduje, holt musí jít jinam. Ale neviděl bych to jako tragédii, protože pokud se podíváme na sledovanost, tak všechny sportovní kanály jsou někde v kolonce "ostatní", kde je dohromady cca 100 programů různých žánrů a těch 100 programů celkem nedosahuje ani 10%. Vyčnívá z toho akorát ČT 4, když je MS v hokeji nebo Eurosport, když náhodou Kvitová hraje finále Wimbledonu. Pak zase pokles na svoji obvyklou úroveň, viz výše :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš samozřejmě pravdu,že může odejít.Ale @Marek-26 napsal,že na tuto stanici je exkluzivita,což vlastně není,protože tuto stanici nabízí víc než jeden operátor,tak ten dotaz na zařazení Premier Sport je vcelku legitimní.Stejně tak,jako by se zeptal,jestli VF zařadí např.Epic Drama HD.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k formátům. Je rozdíl ve formátu záznamu a formátu přehrání. Jestli si na ten pravěk ještě dobře vzpomínám, tak výsledkem 1440x1080 je formát 16:9, což čistě z pixelů ten poměr není. Myslím, že tam nebyl při záznamu ve hře čtvercový bod (jakoby komprese na šířku), ale byl použit takový poměr, aby při přehrávání po roztažení na formát 16:9 se z toho staly body čtvercové a normami daný poměr pro full HD 16:9 byl zachován - šlo tedy o úsporu datového toku vzhledem k rychlosti posunu pásku. HDCam  fungoval stejně.  Ale existuje ještě HDCam SR, to už je plnoformátová záležitost, to bylo (je) broadcastové médium, ale poměrně brzy ho ale začaly vytlačovat levnější a třeba pro zpravodajství výborné XDCamy. (Naposledy jsem ten televizní HDCam viděl někdy před pěti roky, když ho kamerový technik omylem nabalil místo jednoho XDCamu a přivezl na plac a tak "vyhrál"  jízdu na otočku z Německa do Prahy a zpět. Stane se 😊). S příchodem a rozšířením bezpáskových záznamů se vše změnilo a mění.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Premier Sport má O2, T-Mobile i Telly. A já bych si také moc přál, aby byl zařazený v nabídce Vodafone. Vodafone má velmi pestrou programovou nabídku, největší počet HD stanic, ale tohle tam prostě chybí. Když to srovnám s O2, které také mám, tak Vodafone má těch stanic v HD skoro dvojnásobně. Ale O2 má zase O2 sporty a Premier Sport a tím to dorovnává. Až tento rok přejdu na novou Vodafone TV, tak jsem se rozhodl, že si nechám jenom jednu. A u mě je to zatím nerozhodně. 

  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Modem
  • Litomyšl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...