Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

No schválně jsem na to kouknul co to píše mě a mě DW  1080i/25hz  je to na Sony , kabel asi nějáký rozlišovací znaky posílá ale já si osobně myslím že je to na TV jak se s tím popasuje, nevím vařím z vody....

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
před 11 hodinami, Marek-26 napsal:

Deutsche Welle (DW) se přepnul do HD a nikdo jste si toho nevšimli 😄

Aspoň jde vidět že to skoro vůbec nikdo až na malé výjimky nesleduje a je úplně zbytečné překlápět zahraniční zpravodajské stanice z SD do HD. To si jen Vodafone myslí jak jsou velmi sledované zahraniční zpravodajské stanice (za které ještě platí aj když jsou FTA na SATu) a na druhé straně by podle něj měla slovenská Trojka od RTVS nulovou sledovanost.

Já osobně má tyto stanice KBS World HD, JHTV, Jihoceska televize, France 24, Euronews HD, Deussche Welle, BBC World, CNN, CGNT, CGNT Dokumentary, CCCTV 4, TV 8 HD a ABC V úplně na samém koci seznamu. Tento konec od KBS World HD nezamířím jak je rok dlouhý a např. TA3 mám na pozici 13 hned po Jednotce a Dvojke od RTVS. 

Dost zákazníku bylo naštváno když se Euronews z SD překlopil do HD a když tam následně zůstala jen ENG audio stopa a asi dalších devět audio stop (jako např. DE, F, IT RUS, UKR atd.) bylo odstraněno. Co je podlé vás lepší u zpravodajské stanice, to aby byla v HD jen s ENG oproti SD a nebo aby bylo k výběru vícero jazykových mutací? Většina spotů stejně není v HD a jestli někdo vidí moderátora ve studiu v HD je úplně nepodstatné. Nebo je snad potřeba vidět jestli daný moderátor má na obličeji bradavici a na ní chlup?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, namec napsal:

Ale no tak.Vždyť to ale krásně vypadá na propagačních materiálech.100+HD stanic.😀Jinak já jsem pro přidávání/překlopeni stanic do HD, ale tam,kde to dává smysl.Dokumenty,filmy,sport.

Zpravodajství bych dal někam ke konci priorit.

Tvoje priorita nemusí být prioritou někoho jiného !

  • Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • ca modul
  • Praha 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...