Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Jen to co má běžně i konkurence - slovenské,ruské programy. Pochopitelně i více oproti konkurenci- čekám, že přinesou sami neco na náš trh co zase nemá konkurence... Chybí i lokalizované např. Epic Drama. 

před 4 minutami, namec napsal:

A co brání odejit od nejhorsiho poskytovatele na českém trhu?

Nic, dávno jsem se zařídil😉

  • 150 Mb/s
  • 4 GB
  • Klasik
  • HD Mediabox
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli služby využíváš,tak komentuj jak je libo.Ale na můj dotaz,proč stále využíváš služby od nejhoršího poskytovatele,si odepsal,že si se dávno zařídil.Z toho jsem usoudil,že už zákazníkem exUPC nejseš.A pak z tebe vypadne,že služby využíváš.Tak nakonec nevím,jestli jsi zákazníkem,nebo nejseš.Ale jestli ti stavající služby nevyhovují,tak není nic jednoduššího,než přejít k lepší konkurenci.A na výběr je,protože už nemůže být  nic horšího,než Vodafon(exUPC)

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hlavně že jsi spokojenej, já nejsem sběratel počtu kanálů, a at si říká každej co chce, mě nabídka komplet vyhovuje a kvalita je celkem OK, nikdy to nebude tak jak si každej představuje podle něj. Ale pořád si mě neřekl jméno toho nejlepšího poskytovatele a jen tak na okraj to mě řekni jak to všechno stíháš 5 národních tv + ještě rozhlas 

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, jelikož mě zajímá kultura a umění tak ten výčet programů zvládnu sledovat,resp.si vybírat co je zrovna zajímavé  (nejvíce RAI 5, TVP kultura,TVP dokument, ORF 3, arte volné aj.) Rádia třeba Color, Radio 1, Vltava, Devin, Čro jazz, Wave....👍

Programově nejlépe  si u nás vede T-mobile tv a Sledování tv, můj názor. Ovšem bez výhody DVB C.

  • 150 Mb/s
  • 4 GB
  • Klasik
  • HD Mediabox
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...