Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

2 tomus: no tak když se někdo zavázal k omezením a stálo mu to za to, tak se nemůže divit, že někdo jiný, kdo může, ten segment prostě využívá

2 Adolf.Shitler: jo, tu odvahu mám. Zatraceně dobře to dělá jak O2TV tak ČTSport. Všimni si - já O2TV s ničím neporovnával, to si sem vnesl ty. Sporty dělají obě TV skvěle. Nevím, co se tobě subjektivně nelíbilo, nevím, který přenos "se přepíná" z jednoho vysilatele na druhého, nevím co myslíš. A je mi to jedno - už proto, že komentuješ pouze moji poznámku v závorce a se zdůrazněním, že k tématu není podstatná a je má čistě subjektivní... 

Upraveno uživatelem Medvěd
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimálně O2 používá málo kamer, čímž se vytrácí atraktivnost (o opakovaném rozpadu obrazu nemluvě, O2TV navíc běžela na internetu od O2).
A moje srovnání bylo takové, že jsem napřed viděl fotbal na O2TV a hned po jeho skončení pak fotbal na ČT 4, kde to bylo technicky o level výš. Zase by to chtělo trochu objektivnosti a ne se za každou cenu rozplývat nad Péťou Kellnerovic, který poskytuje přenos tak na úrovni okresního přeboru, což je vzhledem k ceně za O2TV dost neadekvátní :P

Upraveno uživatelem Adolf.Shitler
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 přenosák má, ale pouze jeden. Je tedy jasné, že nemůže být naráz všude, byť za určitých okolností by bylo možné jedním přenosákem obsloužit víc zápasů naráz. Nicméně o nekvalitě si lze přečíst i na Facebooku O2TV, takže i kdybych to bral jako "znalec" a nebyl úplně objektivní, tak ti ostatní nespokojenci jistě objektivní budou :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...