Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Já vyloženě nesnáším taková hloupá prohlášení, že nějaký průzkum něco zjišťuje. To je absurdní. Tak za prvé, něčí úspěch nebo neúspěch se neměří podle průzkumu, ale podle praxe. Dokud se kanál nezařadí do nabídky a diváci kanál "neosahají" a nepoznají osobně, nemůže se hodnotit zda by byl nebo nebyl úspěšný. A za druhé v případě rtvs se jedná o bezplatný kanál, takže VF by s tímto kanálem neměl de facto žádné dodatečné náklady, takže minimálně za zkoušku by stál. S Trojkou by VF nic neztratil, maximálně by získal sympatie diváků. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

Vím ,že to sem nepatří, ale Nova Sport (tím pádem i UPC Vodafone) přichází o práva na MMA. Takže další sport mizí z našich obrazovek na O2 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, William_ napsal:

Vím ,že to sem nepatří, ale Nova Sport (tím pádem i UPC Vodafone) přichází o práva na MMA. Takže další sport mizí z našich obrazovek na O2 🙂 

MMA mi nevadí, ale pořídil jsem si před dlouhými lety UPC především kvůli sportovnímu balíčku. Když vidím, jak postupně mizí jeden sport za druhým, tak si říkám, jestli to má ještě cenu platit...

  • -
  • -
  • Klasik
  • CA modul
  • ST
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nezapomeň přejít k O2, aby z toho jejich sportovního kanálu měli ještě víc peněz a měli důvod vykrádat další sporty a upevňovat monopol.

před 7 hodinami, namec napsal:

Tak prý o STV 3 není mezi zakazniky zajem.Dle komunikace zmessengeru s VF

Buďto tu stanici Vodafone z nějakého důvodu nemůže vysílat, nebo Slováci po Vodafonu za ní chtějí příliš mnoho peněz a nevyplatí se to vysílat, podobně jako třeba Markíza international, pak by ten udaný důvod s nízkým zájmem předpokládané sledovanosti byl celkem relevantní.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 tomus: k tvé první větě: oni nic nevykrádají, oni nakupují (a také vyrábí a imo zatraceně dobře, ale to je věc jiná). Asi mají dost platících diváků, příjmy z reklamy a tak expandují. Vždyť Vodafone může také expandovat, ne? Jen do toho! A tvá rada je dobrá, to myslím vážně - zákazník jde tam, kde mu to víc vyhovuje.
Jo, zatím mám Komfort, nebo jak se to jmenuje. Ale protože mě z živého vysílání zajímá víceméně jenom ten sport a ČT24, tak až mi to VF zkrouhne (mám to bonusově, zatím), tak si nechám existující internetové připojení a za sportem půjdu tam, kde se dostanu k tomu, který mi zajímá. A který už ostatně souběžně stejně mám. A ta čtyřiadvacítka je tam ostatně také.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ tomus Lze pochybovat, že by RTVS za šíření svých programů někoho kasírovala. Markíza ano, to je komerční stanice, ale RTVS je veřejnoprávní a dost těžko by to šlo nějak obhájit, natož i určit případně cenu, kolik mají dotyční operátoři platit. Na satelitu ten program naskočil automaticky i do CZ nabídky bez toho, že by se ze strany Skylinku nějak zvedala cena pro zákazníky, takže asi ani Skylink nic RTVS neplatí.

@ Medvěd Tvrdit, že O2 něco vyrábí "zatraceně dobře" je dost odvaha, náhodou jsem včera viděl na O2TV fotbal a technicky to nebyla žádná sláva při porovnání s ČT, na kterou se to potom přeplo, až fotbal na O2TV skončil...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Medvěd napsal:

2 tomus: k tvé první větě: oni nic nevykrádají, oni nakupují (a také vyrábí a imo zatraceně dobře, ale to je věc jiná). Asi mají dost platících diváků, příjmy z reklamy a tak expandují. Vždyť Vodafone může také expandovat, ne? Jen do toho!

Když Vodafone kupoval UPC, tak se psalo, že se musel zavázat, že podobnou vlastní TV stanici nezaloží.

@Adolf.Shitler to je jenom moje hypotéza, ale je jasné že nějaká překážka v šíření Trojky tam bude a určitě to nebude jen nedostatkem potenciálních diváků.

Ale mně osobně to celkem jedno já se nekoukám ani na tu naší ČT3, večer na ní vždy přepnu a vyskočí na mě pouze statická obrazovka z informací že vysílání začne další den ráno, takže za tu dobu co vysílá jsem na ni koukal snad jednou.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Cit. tomus: večer na ní vždy přepnu a vyskočí na mě pouze statická obrazovka
Co's dělal včera večer ? Taky jsem byl včera překvapený...

1384581303_Vstiek.JPG.e7149343c3c9a73ecc85e0f8dc9f5d76.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...