Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník black13

A dalsi co prehana alebo nevie o com pise. Priestor, ktory clovek moze zachytit ocami pri nehybnej polohe oci a hlavy je az 124 stupnov. To znamena, ze z 2-metrovej vzdialenosti je to takmer 7 metrov. Ak povazujeme za pohodlne iba 90 stupnov tak z 2 metrov su to asi 4 metre. Ak mas doma taky TV, tak to ti teda gratulujem... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred pomalu 10lety si kamarad koupil v te dobe novinku BluRay a novou TV, snad 50" a ze mi pusti nejake FullHD promo. Bylo to hezky ale moc jsem nechapal, co na tom tak vidi. Jenze to jsem nevedel, ze chyba je u mne, asi za mesic jsem si nechal udelat bryle a pak jsem cumel jak puk.

Jinak mne treba bryle na dalku trosku zmensuji, nemam zadne pullitry, ale doma mam 55" a na cca 3m co na to koukam mi pohledove ubere cca 10cm.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně je potřeba si to vyzkoušet sám. Z vlastní zkušenosti na 65´ Philips OLED 4K filmy, vzdálenost 3m a je to dokonalé. A nemusím mít oči, jako chameleon...

https://prevodyonline.eu/sk/vzdialenost-tv.html

https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky toho názoru, prostě to vyzkoušet a potom at si na to udělá každej svůj názor, ale tohle je téma nové programy, vyzkoušeno to mám tak bych do toho chtěl něco pustit, myslím program a né si stáhnout film to není problém, já bych uvítal ten Eurosport a pak by jsme mohli začít diskutovat, takhle do toho každej tahá všechno možný, každej má kus pravdy ale srovnání by bylo jen případě mít možnost přepnou na svojí TV do HD a UHD. Potom může začít rozhovor na téma kdo co vidí jak mu to zobrazuje tv a jak mu to vyhovuje a jestli je to zbytečný nebo není

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník William_

Myslím že vám všem může být u pr*el* jak, a z jaké vzdálenosti bude divák sledovat svojí TV. Je to snad jeho věc nebo ne? Zase to čecháčkovství, všichni ví všechno nejlíp a pokud to někdo dělá jinak, je to špatně.

Zase se do vláka "Nové stanice" tahá něco úplně jiného 😒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...