Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník fanfán tulipán

notiziaujistuji te, že rozdíl mezi HD a kvalitním 4K je vidět i na obrazovce od 80cm.

marek-81 - Ujišťuji tě, že na 165cm 4K panelu Panasonic s rozlišením 3840x2160 rozdíl mezi HD a UHD při sledování ze vzdálenosti 3m nevidíš. V tom naprosto souhlasím s notizia. Stejně jako s tím, že UHD je marketingový výstřelek výrobců, aby prodávali čím dál víc panelů. Stejný výstřel mimo bylo i 3D. Super a paráda, v roce 2009 byl Avatar ve 3D, tak si všichni kupte 3D TV a pokud možno, tak aktivní... Kde je 3D teď? ...Sakra, nějak nám vypadl prodej, tak 3D nahradíme 4K, lidi hrozně žerou když má náš produkt nějaké číslo a za ním písmeno, a i když to je úplná blbost, tak to 4K uděláme i na malých úhlopříčkách. Budou stát málo, ale blbečci si je koupí, protože to je IN. Běžné tv stanice v tom nevysílají, protože vědí, že to bude stejná bublina jako 3D, ale těch blbečků je tolik, že nám zajistí příjem z prodaných přístrojů na pár dalších let, než je přesvědčíme, že 16x lepší je 8K!   Italové ve 4K jsou určitě úžasní, ale na 80 cm úhlopříčku ti stačí 1280x720 a máš obraz jak brus. 

Taky je velice znát, když máš na 6 palcovým displeji na mobilu 4K a díváš se na Italy.... To se nedá srovnat !!! Máš už?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Před hodinou, Honza333 napsal:

Já si myslím že je lepší aby jeden multiplex zabral Eurosport 4K než jak píšeš multiplex plný Mnau TV, Hobby TV a podobných pecek....

A kolik diváků UPC má podle tebe televizi s 4K rozlišením a nějaký settopbox DVB-C který je schopen příjmu 4K? Co brání těm zákazníkům UPC co mají TV s rozlišením 4K sledovat stanice 4k přes net pomocí jejich hybridní set-top-boxů nebo přes TV s jejich aplikací a ne přes pásmo DVB-C. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@fanfán tulipán já mám 4K telku 82 cm a ten rozdíl mezi HD a 4K opravdu vidím. Rai 4K nesleduji na mobilu logicky. Mám kartu TivuSat. 

Každý komu jsem ten kanál ukazoval, tak ten rozdíl viděl. Je ale pravda, že sleduji tv v ne více než 2,5m vzdálenosti. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti věřím ale jak vidíš tak je to pro spoustu lidí zbytečný, hlavně aby tam bylo 200 kanálů nebo ještě lepší 300 typu Mnau TV, Hobby TV  a taky Šlágr 5 a 6  a podobný pecky, a ještě mi doporučej když mám kabelovku abych si na to pořídil krabici a neotravoval s UHD, když já toužím po nějáký krabici k televizi nejlepší takový aby tam nešly ani kanály seřadit jak potřebuješ

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nic řešit nechci, jen odpovídám, že vidím rozdíl mezi HD a 4K i na 82 cm TV

 Asi jde vidět, že jsi nikdy žádný pořádný 4K kanál neviděl. Ono také záleží i na bitrate. Pseudo 4K kanály ala Nasa UHD nebo Travel XP 4K s bitrate okolo 15mbps se asi příliš neliší od HD. Zkus si někde zajistit Rai 4K a pak mi napiš co vidíš. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán

No nic, píšeš píčoviny, ač jsem s tebou chtěl dát i řeč, upouštím od toho. Někde jsi asi vyčetl o něčem , jako je bitrate. Jó, seš super. Bitrate není vše. Kódování videa, třeba H263, H264, H265 ti nic neříká, viď? Hele , kámo, v poho. Čum na Italy Na 80cm, a měj se fajn. Jen už proboha nešiř své názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...