Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Trochu bych se do toho vložil, když mi udělali nabídku Komplet tak mi bylo řečeno že to obsahuje všechny jejich programy a to do té doby dokud já nezměním smlouvu, když se začalo mluvit o zrušení ruských programů tak jsem jím napsal at se podívaj do smlouvy a pustěj si můj monitorovaný rozhovor s jejich zástupcem, no a mám komplet všechno pořád

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já mám taky Komplet a musím potvrdit, že v době, kdy jsem si jej zařizoval, tak na stránkách UPC bylo u této nabídky napsáno, že obsahuje úplně všechny programy a uživatel tak nemusí řešit, zda daný program může sledovat nebo ne. Taky pamatuji dobu, kdy "péčka" byly až od 22 hodiny, ale to už několik let neplatí a jsou k dispozici 24 hodin. Pokud si pamatuji, tak UPC u RRTV tehdy argumentovalo tím, že je program kódován, tedy přístupný přes heslo (PIN) a tento argument byl přijat.

Upraveno uživatelem Katoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popsal jsi to naprosto přesně, já jsem si to tenkrát ještě nechal potvrdit telefonicky a oni tvrdili že hovor je nahráván aby nedošlo k nějákému nedorozumění, ted jsem jím to jenom připoměl a nejsou žádné problémy, mluvím za sebe nevím co ostatní mají nasmlouváno, nevím jak VF ale u UPC se normálně smlouvalo jak o nabídce tak i o ceně

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c1234567

Tam nešlo o nějaké nasmlouvani nebo zvýhodněnou nabídku....já když objednaval komplet a že je to již je hodně dlouho... tak tam bylo u této nabídky...obsahuje veškeré programy.... také to tak řádu let fungovalo i s ruskými programy...najednou je bez nějakého bližšího upozornění z nabídky komplet vyndali... není přeci normální aby programy někdo s kompletem měl a někdo ne....a není to o nějakém vyjednávání je to normální prasárna!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ve VOP je, že si programovou nabídku mohou měnit. Zásadní je opravdu ten počet kanálů, který jsem psal. To, že to v tu chvíli obsahovalo vše na věci nic nemění.

A taky to nic nemění na tom, že když se něco jsmenuje Komplet, má tam být komplet všeho. A teď se můžeme začít přít, zda by u Vodafone TV v Kompletu měl být i Netflix, protože proč by ne, že?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c1234567

Ano programovou nabídku si mohou měnit to dokážu pochopit,ale jak vysvetlíš, že někomu v kompletu hrají a někomu ne..../ za stejnou fakturovanou mesicni castku/

Upraveno uživatelem c1234567
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já asi nejsem ten pravej abych někomu něco vysvětloval, dělej co uznáš za vhodný, já jím jak říkam jen připoměl co se mnou uzavřeli za smlouvu nic víc nic mín a nebyl problém ale to bylo za UPC a s tou stejnou fakturovanou cenou bych byl opatrnej

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...